Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

З чим порівняти язик в устах людини? Це ключ до скарбниці. Коли двері замкнені, ніхто не може знати що там: дорогоцінні камені чи тільки непотрібний мотлох...

 

 

 

Магнезит

 

Найменування цього каменю має грецьке походження. Воно пов'язане з назвою області у цій країні - Магнасіі. За своєю видової приналежності камінь є карбонатом магнію. Мінерал зазвичай буває білого, сірого, бурого, жовтого або пісочного кольорів. Він відблискує матовим скляним блиском.
 
Лідерами з видобутку магнезиту є такі країни, як Росія, Австрія, Мексика, Греція, Індія, Китай, США та інші.
 
Лікувальні властивості магнезиту
 
Основним лікувальним властивістю магнезиту є його здатність благотворно впливати на нервову систему. Він заспокоїть після тривалого робочого дня, розслабить і змусить зникнути всі стреси.
 
Особливо корисний в цьому плані магнезит жовтого кольору. Для посилення його дії слід по кілька хвилин на день дивитися на нього, не стуляючи очей. Магнезит білого кольору застосовують таким же чином для розслаблення очей.
 
Магічні властивості магнезиту
 
Магічні властивості магнезиту допомагають людині створити сімейне вогнище і знайти щастя в шлюбі. Він допомагає неодруженим людям знайти свою другу половинку, зробивши при цьому правильний вибір. Розведеним і вдівцям він послужить розрадником, забере минулі печалі і образи і допоможе знайти нову любов. Мінерал сприяє зміцненню сімейних зв'язків, згладжує конфліктні ситуації між родичами. Дітей він зробить більш життєрадісними, веселими і слухняними.
 
Магнезит встановлює зв'язок між своїм власником і навколишнім світом. Існує навіть думка, що він здатний наділити людину даром розуміння мови тварин і птахів. Камінь допоможе встановити контакт з будь-яким вихованцем, завоювати його довіру, правильно виховати його. У зв'язку з цим цей мінерал буде корисний кінологам та іншим людям, чий професійний інтерес пов'язаний із тваринами.
 
Астрологи рекомендують носити магнезит Близнюкам. Він здатний утримати їх від азартних ігор і шкідливих звичок, убезпечує від матеріальних втрат внаслідок грабежу, злодійства і шахрайства. Корисний камінь буде також Козерогам і Терезам, для яких він буде вірним порадником у будь-якій життєвій ситуації. Він допоможе їм підвищити свій матеріальний стан, побудувати кар'єру, домогтися розташування впливових людей.
 
Ні в якому разі не слід носити магнезит Водоліям і Овнам, оскільки він зробить їх надмірно м'якими і поступливими, підвладними будь-якому тиску ззовні.
 
Решті знаків даний камінь буде просто милою дрібничкою. Він буде приносити користь, але в дуже незначних кількостях.
 
Магнезит вважається талісманом мандрівників. Він здатний захистити свого власника від багатьох негараздів та неприємних випадковостей в дорозі. Камінь вбереже від насильства і розбою, втрати важливих речей, природних катастроф. Він потурає людям, які по своєму професійному обов'язку змушені довго перебувати в дорозі, особливо морякам і далекобійникам.
 
Зображення: