Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

З чим порівняти язик в устах людини? Це ключ до скарбниці. Коли двері замкнені, ніхто не може знати що там: дорогоцінні камені чи тільки непотрібний мотлох...

 

 

 

Лазурит

 

Назва каменю походить від поєднання двох слів: арабського слова «azul», яке в буквальному перекладі означає «синєва», і персидського «lazurite», що означає «синій». У літературі також можна зустріти інші назви цього мінералу і його різновидів: ляпіс-лазур, камінь неба, лазурик.

 

Поетично його часто іменують «небесним каменем». У середньовіччі східні купці часто вживали такі найменування, як «бухарський лазурит» і «вірменський камінь».

 

Камінь має забарвлення лазурних, синіх відтінків. Він випромінює скляний жирний блиск. На світ він абсолютно непрозорий. Він переливається світло-блакитною смужкою.

 

Багаті родовища лазуриту були виявлені в Бадахшане (Афганістан), Південному Забайкаллі (Росія) і Каліфорнії (США).

 

Лікувальні властивості лазуриту

 

Багато знахарі вважають, що лазурит здатний допомогти своєму власникові відновити зір. Для цього потрібно виконувати нехитру процедуру: кілька хвилин уважно розглядати цей прекрасний камінь.

 

Лікувальні властивості лазуриту благотворно впливають на стан нервової системи. Камінь допоможе його власникові зняти стрес, що накопичилася нервову напругу, наділяє свого власника здоровим міцним сном, позбавляє від безсоння і нічних кошмарів.

 

У деяких регіонах лазурит рекомендували носити вагітним жінкам на животі. Вважалося, що він запобігає викидні, оберігає плід, полегшує хворобливі симптоми, пов'язані з цим складним періодом.

 

Магічні властивості лазуриту

 

У зв'язку з його забарвленням, в Давньому Єгипті лазурит визнавали божественним каменем. Його використовували під час розмов з верховними богами. Також з порошку цього мінералу робили фарбу небесних кольорів, якої згодом фарбували шати самих високопоставлених жерців. Вважалося також, що магічні властивості лазуриту дозволять уникнути його господареві насильницької смерті від отруєння, оскільки вони можуть нейтралізувати отруту.

 

В Європі за чистоту забарвлення цей мінерал визнавали каменем правди і щирості. Одним з вищих проявів дружелюбності було підношення подарунка у вигляді прикраси з лазуриту. Даний жест символізував чистоту відношення до обдаровуваному.

 

На даний момент маги і чаклуни використовують його у винятково білої магії. Вони вважають, що за допомогою лазуриту можна навіть очистити ауру, позбавити людину від накопичених образ і поганих спогадів.

 

Камінь допомагає своєму власникові піднятися по сходах духовного розвитку. Однак для цього людина повинна сама хотіти досягти такої мети. Камінь допоможе в духовних пошуках, може позбавити від шкідливих звичок, а також наділити власника милосердям і співчуттям.

 

Камінь можна носити людям, народженим під будь-яким із знаків зодіаку, за винятком Козерога.

 

В якості талісмана лазурит притягує до свого власника удачу і любов. Для посилення його магічної сили камінь слід оправити в золото.

 

cлідуюча>>>

Зображення: