Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

З чим порівняти язик в устах людини? Це ключ до скарбниці. Коли двері замкнені, ніхто не може знати що там: дорогоцінні камені чи тільки непотрібний мотлох...

 

 

 

Лал (шпінель)

 

Лал інакше ще називають благородною шпінеллю. Слово «шпінель» має латинське походження, і переводитися дослівно як «шип». Існує й інша версія походження цього найменування, по якій слово походить від грецького «spinos», що в буквальному перекладі означає «іскра».

 

У літературі зустрічаються такі найменування цього мінералу, як цейлон, рубицелл, пікота, благородна шпінель, лал. Раніше цей камінь помилково відносили до рубинів за свою характерну забарвлення.

 

Камінь може мати різний колір, який обумовлюється наявністю різних домішок, зокрема, домішок іонів заліза, хрому та інших. Камінь може мати зелене забарвлення пляшкового відтінку (такий камінь називають хлоршпінелью), рубінову (Пікота), помаранчеву (рубицелл) або коричневу (плеонаст). Камінь рівномірно забарвлений одним кольором, відсутні вкраплення і зміни кольору. На світло абсолютно прозорий.

 

Лікувальні властивості лала (шпінелі)

 

Лікувальні властивості шпінелі згадав ще Парацельс в своїх працях, який описав приготування порошку з шпінелі і використання його для лікування та попередження різних недуг.

 

На даний момент літотеравти вважають, що лікувальні властивості лала благотворно впливають на зір, здатні виліковувати очні захворювання, зокрема, кон'юнктивіт, катаракту та глаукому.

 

Також шпінель славиться загальнозміцнюючим дією на організм. Лал часто використовують для полегшення болю, особливо м'язових і суглобових, попередження радикуліту й болю в попереку.

 

У деяких країнах народні цілителі застосовують лал для лікування навіть інфекційних захворювань. Одне з дивних властивостей каменю - це зменшення відчуття спраги.

 

Магічні властивості лала (шпінелі)

 

Шпінель вважається сильним каменем. Він здатний повернути докорінно в кращу сторону долю людині. Настільки сильні магічні властивості лала обумовлені, насамперед, тим, що йому протегують одночасно три небесних тіла (Сонце, Венера і Юпітер), що є достатньою рідкістю.

 

У теж час, його дія залежить від взаємного розташування цих тіл. В один день камінь може володіти небувалою потужністю, а на наступний - ослабне і буде бездіяльним.

 

Шпінель рекомендується носити Левам. Лал їм дасть додаткові сили та енергію, поліпшить їх вольові та інтелектуальні здібності. Здавна використовували магічні властивості шпінелі для здобуття любові.

 

Незаміжнім жінкам рекомендується носити обручки і ​​сережки з лалом, оскільки цей камінь допоможе їм зустріти свою другу половинку. У шлюбі він допоможе зберегти вірність, налагодити сімейний побут, знайти здорових дітей.

 

Рекомендується носити талісмани з лала людям, які за службовим обов'язком змушені здійснювати безліч поїздок, приймати раптові рішення, швидко реагувати на зміни ситуації.

 

Не варто зловживати силою цього каменю, оскільки при тривалому носінні він виснажується. Носіть його хоча б через день. Цього часу мінералу вистачить, щоб отримати енергію з космосу, а на наступний день віддати її своєму господареві.

 

cлідуюча>>>

Зображення: