Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

З чим порівняти язик в устах людини? Це ключ до скарбниці. Коли двері замкнені, ніхто не може знати що там: дорогоцінні камені чи тільки непотрібний мотлох...

 

 

 

Лабрадор

 

Саме таку назву камінь отримав на честь півострова Лабрадор, який розташований в Північній Америці. У 1770 р. саме там вперше був виявлений цей мінерал.

 

Цікаво, що після цього відкриття в Росії при будівництві будівлі Ермітажу в 1781 р. були знайдені великі брили, в яких спостерігалися вкраплення цього самого мінералу. Після цієї події лабрадор знайшов популярність в Росії. У літературі зустрічаються й такі найменування цього мінералу, як чорний місячний камінь, спектрол, бичачий очей, каріатіт.

 

За своєю видовою приналежністю цей мінерал відносять до тюлевого шпату. Камінь може мати темно-сірий, зеленувато-сірий, димчасто-сірий колір. При цьому на мінералі видно різнокольорові численні відблиски зеленого, синього, фіолетового, жовтого або червоного кольорів, які переливаються, якщо камінь крутити в руках. Мінерал відливає матовим, скляним блиском.

 

Найбільш багаті поклади лабрадора були виявлені у Фінляндії, в якій зустрічаються найкрасивіші і райдужні екземпляри. Менш цінні мінерали були виявлені на території Німеччини, Індії, Гренландії, в Тибеті і на Україні.

 

Лікувальні властивості лабрадора

 

Існує безліч думок з приводу можливого застосування лікувальних властивостей лабрадора. Деякі знахарі вважають, що лабрадор може виліковувати недуги, пов'язані з суглобами та кістками.

 

Інші наділяють його здатністю до поліпшення репродуктивної функції організму, як у чоловіків, так і у жінок. Також він підвищує сексуальний потяг, виліковує деякі захворювання органів сечостатевої системи і передміхурової залози.

 

Треті цілителі рекомендують носити з лабрадора переважно обручки і ​​кулони, оскільки вони полегшують вплив стресу на організм, зміцнюють сон, виганяють безсоння і нічні кошмари.

 

Камінь в основному має загальнозміцнюючу дію. Він покращує діяльність всіх органів, запобігає їх ранній вихід з ладу. Починає свою роботу мінерал з поліпшення психічного стану власника, і, виганяючи стреси, робить організм більш здоровим. Людям, які прагнуть позбутися небезпечних шкідливих звичок (наркоманії, алкоголізму, токсикоманії), рекомендується носити на середньому пальці обручки або кулони на шиї з цього каменю.

 

Магічні властивості лабрадора

 

Точно також відсутня єдність думок про магічні властивості лабрадора. Багато приписують цьому мінералу здатність посилювати дар передбачення, ворожіння, телепатії і т.д. Камінь допоможе навіть обивателеві розкрити заховані таланти, знайти себе.

 

Камінь носити найкраще зрілим людям. Молодь може занадто захопитися авантюрами і загрузнути в «випробовуванні» всього.

 

В якості талісмана лабрадор рекомендується носити людям творчих професій. Він принесе їм натхнення, допоможе вийти з кризи і в потрібному випадку знайти свій стиль. Камінь можна також використовувати як домашній амулет. Він буде охороняти сімейне вогнище від проникнення ззовні негативної енергії, захистить будинок від злодіїв і грабіжників.

 

cлідуюча>>>

Зображення: