Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

З чим порівняти язик в устах людини? Це ключ до скарбниці. Коли двері замкнені, ніхто не може знати що там: дорогоцінні камені чи тільки непотрібний мотлох...

 

 

 

Кварцит

 

Кварцит являє собою гірську породу, яка була утворена в результаті впливу високих температур на осадові і магматичні пласти, що складаються переважно з кварцу.

 

Зустрічаються екземпляри цього мінералу, які можуть мати вишневий, червоний, малиновий, бордовий, пурпурний, сірий, жовтий або в дуже рідких випадках білий колір. За своїми фізичними характеристиками цей камінь унікальний. Він є дуже красивим каменем, при цьому він дуже твердий, міцний і зносостійкий. Тому його часто використовують для обробки пам'яток архітектури. Обробка його через високоу твердість представляє деякі труднощі, проте він легко піддається поліруванню.

 

Так, кварцит застосовували для будівництва таких відомих монументальних споруд, як храм Спаса на Крові, верхня частина Мавзолею Леніна. Із цього каменю були також зроблені саркофаг, де зберігається тіло Наполеона, і саркофаг Олександра II.

 

Видобувають цей камінь переважно у таких країнах як Росія та США. Також невелика його кількість виробляється в Африці та Східній Європі.

 

Лікувальні властивості кварциту

 

В основному лікувальні властивості кварциту подібні таким же властивостям кварцу. Кварцит здатний допомогти своєму господареві виявити на ранній стадії захворювання. Для цього він викликає настільки сильні болі в області цього органу, що людині доводиться звернутися до лікаря. Якщо первинний огляд нічого не встановить, то болі стануть тільки сильнішими. І так буде продовжуватися, поки фахівець точно не діагностує цю недугу.

 

Тому цей мінерал рекомендується носити при собі усім людям незалежно від статі, які досягли середніх років, оскільки він може зокрема попередити появи серйозних захворювань серця.

 

Магічні властивості кварциту

 

Магічні властивості кварциту тісно пов'язані з його фізичними характеристиками. Так, вважається, що цей камінь здатний наділити людину фортецею духу, залізної силою волі, здатністю протистояти будь-яким труднощам. Мінерал дуже не любить безвідповідальних людей, тому він докладе всіх зусиль для того, щоб людина завжди виконувала дані нею обіцянки, доводила до кінця розпочатий захід.

 

Ще з часів Середньовіччя вважалося, що кварцит є каменем лицарів, оскільки він посуває їх на благородні вчинки, вселяє в їх душу почуття істинної справедливості. При цьому не варто думати, що цей мінерал благотворно впливає тільки на чоловічу частину населення. Він також завжди готовий допомогти тендітним жінкам дати відсіч, підвищує їх самооцінку, допомагає їм знайти повагу оточуючих. Камінь оберігає матерів від несправедливості, які спричиняють їм діти та чоловіки.

 

Кварцит не рекомендується носити людям, народженим під знаками Вогню, оскільки він може збільшити їх природні якості до жорстокості і нерозсудливості. Для інших він нешкідливий.

 

cлідуюча>>>

Зображення: