Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

З чим порівняти язик в устах людини? Це ключ до скарбниці. Коли двері замкнені, ніхто не може знати що там: дорогоцінні камені чи тільки непотрібний мотлох...

 

 

 

Кварц

 

Дане найменування каменю має німецьке походження і походить від слова «quarz», значення якого до цих пір точно не встановлено. У літературі також можна зустріти і такі назви цього каменю та його різновидів, як їжаковий камінь, мексиканський алмаз, камінь Тамерлана, волосся Венери, стріли Амура.

 

За своєю хімічною приналежності камінь є двоокисом кремнію. Деякі екземпляри можуть мати у своєму складі також частинки титану, що характерно для рожевого кварцу.

 

Залежно від забарвлення даного мінералу дали персональні назви багатьом видам цього каменю. Кварц може мати медовий або золотистий відтінок (цитрин), чорний (моріон), синій (сапфіровий кварц), фіолетово-бузковий (аметист), зелений (празем), яскраво-червоний (гематит), бурий (авантюрин), блакитний (льодянистий кварц ), рожевий (так і буде - рожевий кварц) колір. Безбарвні і прозорі екземпляри називають гірським кришталем. Решта ж каменів напівпрозорі на світло.

 

Основними місцями видобутку кварцу є Мадагаскар, багато країн Африки, Бразилія та інші регіони.

 

Лікувальні властивості кварцу

 

Багато знахарі вважають, що лікувальні властивості кварцу дозволяють йому бути природним фільтром для води. Кварцову воду (тобто воду, яка була настояна на цьому мінералі) можна також застосовувати в косметичних цілях. На цій воді виготовляється безліч препаратів. Рекомендується дівчатам і жінкам кілька разів на тиждень на ніч обполіскувати обличчя саме цією водою, оскільки така процедура підвищує тонус шкіри, її еластичність, що допомагає зберегти молодість і красу. Також така процедура допоможе позбавитися від юнацьких прищів.

 

Кварц здатний добре впливати на стан органів дихання. Якщо носити кулон з нього, то він допоможе уникнути простудних захворювань. Якщо ж ви все ж підхопили грип, пневмонію, ОРЗ, бронхіт або трахеїт, то його варто повісити на шию, що значно скоротить час лікування.

 

Магічні властивості кварцу

 

У стародавні часи існувало повір'я, що цей мінерал потрапив на землю завдяки божественному вогню. Тому стародавні люди виготовляли з нього різну храмову начиння і релігійні приналежності. Жерці і чаклуни використовували магічні властивості кварцу, щоб передбачити майбутнє і дізнатися події минулого.

 

На сучасному етапі фахівці рекомендують працювати з цим мінералом виключно досвідченим магам, чаклунів, ворожок, оскільки для простого обивателя він стане каменем ілюзій. Просто людині не вистачить досвіду, щоб витлумачити отримані їм знаки, що може призвести до того, що людина почне плутати реальність з іншим світом, видавати бажане за реальне, що може довести його до божевілля.

 

Його можна носити як талісман Скорпіонам, Терезам і Водоліям. Камінь слід оправити в срібло, і тоді він буде приносити успіх, удачу, подарувати любов і міцну дружбу.

 

cлідуюча>>>

Зображення: