Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

З чим порівняти язик в устах людини? Це ключ до скарбниці. Коли двері замкнені, ніхто не може знати що там: дорогоцінні камені чи тільки непотрібний мотлох...

 

 

 

Купріт

 

Саме таке найменування камінь отримав від латинського слова «cuprum», що в перекладі означає «мідь». Купріт має забарвлення червоно-коричневих тонів. Він може бути малинового, бордового, пурпурного, багряного і майже чорного кольорів.

 

У деяких примірниках зустрічаються зелені вкраплення. Камінь відсвічує алмазним, слабким металевим блиском. Багаті поклади виявлені в таких країнах, як Росія, Японія, Австралія, Чилі і США.

 

Лікувальні властивості купріта

 

Вважається, що Купріт здатний благотворно впливати на стан крові. Зокрема, в народній медицині лікувальні властивості купріта рекомендується активно використовувати жінкам. Камінь нормалізує цикл менструацій, полегшить спазматичні болі.

 

У деяких регіонах мінералу приписується здатність рятувати людину від залежностей. Він знижує потяг до алкоголю, нікотину, важкої жирної їжі, до наркотиків. Деякі знахарі вважають, що цей камінь потрібно мати при собі усім, хто захоплюється спортом. Купріт піднімає тонус м'язів, полегшить довгі і виснажливі тренування, додасть велику витривалість.

 

Магічні властивості купріта

 

Знаючі люди рекомендують придбати собі цей мінерал тим, хто не може впоратися з емоціями. Вважається, що магічні властивості купріта заспокоюють нервову систему, допомагають стати урівноваженим і менш агресивним людиною. При цьому в літературі не раз відзначалася можливість виникнення негативних наслідків впливу цих каменів.

 

Купріт присипляє людську пильність і знижує частково інтелектуальні здібності, оскільки він заманює свого господаря у світ ілюзій. Також він є великим перешкодою для побудови нормальних відносин.

 

Камінь готовий служити тільки чесним людям. Всі ті, хто займається отриманням грошей нетрудовим шляхом, промишляє шахрайством, відчувають дискомфорт у присутності цього мінералу. Чим чистіше людина зсередини, чим більше в його серці доброти і щирість, тим більше розкривається господареві камінь.

 

Купріт здатний принести удачі і успіх в матеріальному плані. Якщо ж ви досягли високого матеріального становища за сприяння цього мінералу, то рекомендується не витрачати всі гроші на себе, а віддавати частину на благодійність. Так ви заручитеся надійною підтримкою купріта на тривалий час.

 

Купріт є виробничим каменем. Його носити рекомендується тільки людям, народженим під знаками вогню, причому тільки під час спадною місяця. Іншим людям камінь принесе тільки шкоду.

 

Купріт є одним з тих небагатьох самоцвітів, які не застосовують в якості талісмана. Він відмовляється допомагати просто так і виконує тільки судові функції. Камінь судить неупереджено, по вчинкам і думкам свого господаря, дає винагороду тому, хто веде праведний спосіб життя, і підказує іншим, які риси в собі вони можуть виправити.

 

cлідуюча>>>

Зображення: