Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

З чим порівняти язик в устах людини? Це ключ до скарбниці. Коли двері замкнені, ніхто не може знати що там: дорогоцінні камені чи тільки непотрібний мотлох...

 

 

 

Кунцит

 

Кунцит отримав саме таке найменування на честь знаменитого американського гемолога Дж. А. Кунца, який вперше в 1902 описав і дослідив даний мінерал.

 

За видової приналежності камінь належить до сподуменам. За свою відмінне забарвлення кунцит також отримав такі прізвиська, як «каліфорнійський ірис» і «сподумен-аметист». У літературі також можна зустріти і такі найменування цього мінералу, як літієвий аметист або гідденіт.

 

Камінь зазвичай має зелене, рожево-бузкове, буре або коричневе забарвлення. Саме такі тони характерні Кунцити завдяки наявності в його складі марганцю. Даний мінерал часто утворює дуже великі кристали. На світло камінь прозорий, має холодний скляний блиск. Камінь світитися в ультрафіолетових і рентгенівських променях.

 

Лідерами з видобутку Кунцити є такі країни, як США, Бразилія, Мадагаскар, Афганістан. Гідденіт - різновид цього каменю, що має рідкісну смарагдову забарвлення, зустрічається тільки в цих країнах.

 

Лікувальні властивості Кунциту

 

Лікувальні властивості Кунциту досі достовірно не вивчені. Багато літотерапевтів вважають, що цей мінерал позитивно впливає на стан серцево-судинної системи, стабілізує артеріальний тиск, запобігає раннім інфарктам. Інші народні цілителі припускають, що прикраси з цього самоцвіту діють заспокійливо і розслаблююче на нервову систему, виліковують розлад сну, допомагають при безсонні, позбавляють від нічних кошмарів.

 

Існує думка, що якщо кілька хвилин на день приділяти спогляданню кристала цього мінералу, то він позбавить свого власника від почуття страху, життєвої незадоволеності, допоможе знайти гармонію з природою, знайти себе в собі.

 

Магічні властивості Кунциту

 

Вважається, що магічні властивості Кунциту врівноважують інтелектуальні та емоційні складові людини. Кунцит позбавляє свого господаря від порожньої витрати часу на занепокоєння про майбутнє і переживання подій минулого. Він вселяє своєму господареві, щоб він жив справжнім і дбав про нього, не витрачав час марно.

 

Люди  дуже багато використовують магічні властивості Кунциту для проведення сеансів медитацій і для приведення себе в стану спокою і врівноваженості.

 

Так, щоб позбутися від стресів і інших тривог і хвилювань, потрібно присісти на землю або хоча б на підлогу, потім притиснути камінь до самого серця і випрямити спину, потягнутися всім тілом вгору, а кобчик вниз. У цьому положенні завмерти і знайти точку спокою. Потім вдихнути, як би втягнути серцем всю енергію Кунциту, а потім уявити собі, що у вас відкривається «третє око», з якого виривається рожевий промінь. Подумки потім навести цей промінь на серцеву чакру, де затримати його на хвилин десять.

 

Кунцит корисно надягати дітям як кулон. Він захистить дитину від негативного впливу з боку інших людей, виховає в ньому найкращі якості, навчить бути чесним і добродушним. Камінь можна носити всім знакам зодіаку.

 

cлідуюча>>>

Зображення: