Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

З чим порівняти язик в устах людини? Це ключ до скарбниці. Коли двері замкнені, ніхто не може знати що там: дорогоцінні камені чи тільки непотрібний мотлох...

 

 

 

Крокоит

 

Найменування цього каменю має давньогрецьке походження. Воно сходить до слова, яке в точному перекладі означає «шафран». У наукових працях і іншій літературі використовують також такі назви, як крокоізіт, сибірська червона свинцева руда, сибірський червоний свинець, леман, каллохром.

 

У цього мінералу насичений оранжево-червоний відтінок. Камінь вельми крихкий, напівпрозорий на світло, відсвічує дорогим діамантовим блиском. Камінь видобувають серед руд свинцево-цинкових пластів.

 

По всьому світу придбали популярність екземпляри, здобуті з Березовського родовища, яке розташоване на Уралі, і з родовища, що знаходиться на острові Тасманія.

 

Лікувальні властивості Крокоитом

 

У первісні часи лікарі думали, що цей камінь здатний вилікувати жінку від безпліддя. Сучасні цілителі також дотримуються думки, що лікувальні властивості Крокоитом надають позитивну дію на репродуктивну здатність жінки.

 

Також вони вважають, що камінь слід використовувати в якості профілактики захворювань сечостатевих органів, а також з метою нормалізації роботи кишечника. Зважаючи на свою забарвлення цей мінерал благотворно впливає на інтелектуальні здібності власника, підживлює його додаткової життєвою силою.

 

Магічні властивості Крокоитом

 

Вважається, що крокоит покращує настрій власника, наділяє його оптимізмом і дотепністю. Магічні властивості Крокоитом притягують до господаря увагу оточуючих людей, наділяють його чарівністю і красномовством.

 

Жінкам рекомендується використовувати містичну силу цього каменя вельми обережно. Камінь наділяє прекрасних представниць людського роду сексуальною привабливістю, тому біля дівчини завжди буде витися багато шанувальників, занадто нав'язливих і настирливих. Негарним жінкам крокоит принесе багато користі, хоч він не покращить фактично зовнішні дані, однак підвищить її статус в очах сильної статі.

 

Якщо носити цей мінерал у вигляді сережок, то у власника проявляться ораторські здібності і акторський талант. У вигляді кільця крокоит розвине музичні таланти, загострить слух, пом'якшить голос. Але все ж камінь найкраще носити в якості кулона, оскільки, як вважають багато фахівців, це допоможе всебічно розвинути свою особистість.

 

Знавці магічних сил мінералів вважають, що цей камінь не слід носити Овнам. Крокоит здатний наділити їх надмірної гординею і зарозумілістю. Більше нікому цей мінерал шкоди не завдасть. Особливо виразно даний камінь благоволить Рибам, яким рекомендується носити на шиї намисто з нього. Їм він допоможе розвинути ораторські здібності, звернути на себе увагу вищого керівництва, добитися слави і визнання в своїй діяльності.

 

В якості талісмана мінерал корисно буде носити творчим людям, основна діяльність яких пов'язана з мистецтвом. Крокоит захистить їх від злих язиків і заздрісників, розвине таланти, приверне до них увагу і успіх.

 

cлідуюча>>>

Зображення: