Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

З чим порівняти язик в устах людини? Це ключ до скарбниці. Коли двері замкнені, ніхто не може знати що там: дорогоцінні камені чи тільки непотрібний мотлох...

 

 

 

Кремінь

 

Цьому мінералу ми практично зобов'язані появі нашої цивілізації. З цього каменя почався кам'яний вік і впродовж тисячоліть саме кремінь був його основою. За знахідками вчені визначили, що в ті часи людина навчилася саме з цього каменю робити перші пристойні знаряддя праці, зокрема, скребки, сокири.

 

За своєю родової приналежності камінь є халцедоном, в якому, однак, присутні домішки елементів кварцу, опалу, залізистих речовин. Кремень зазвичай має білу, світло-сіру, світло-коричневу, жовто-коричневе забарвлення, відтінки можуть змінюватись в залежності від наявності домішок. Камінь має скляний блиск.

 

Лікувальні властивості кременя

 

Здавна народні цілителі використовували лікувальні властивості кременю не в чистому вигляді, а виготовляли за допомогою нього так звану кремінну воду. Вважається, що цей мінерал здатний змінити енергетичну структуру води, зарядити і активізувати її. Багато хто також вважає, що мінерал має антибактеріальну дію, також його можна застосовувати як антисептичний засіб.

 

У деяких регіонах воду, настояну на кремені, використовують для лікування і запобігання багатьох інфекційних захворювань. Монгольські шамани вважали, що кремнієва вода може вилікувати захворювання шлунка та інших органів травлення.

 

Для цього треба щодня пити воду і прикладати будь-який виріб з кременю до сонячного сплетіння. В більшості своїй з ними були згодні китайці, які по сей день вважають, що кремінь впливає на організм через чакру сонячного сплетення.

 

Магічні властивості кременя

 

Магічні властивості кременю здатні зробити свого власника більш сміливим, сильним, спритним і рішучим. Камінь будить активність і бажання зробити цей світ кращим навіть в самих ледачих і малоенергічних людях. Здавна кремінь вважався покровителем мандрівників. Він полегшував негаразди, що чекають будь-якої людини в шляху, оберігав від нападу розбійників, негоди, тяжких хвороб.

 

Магічні властивості кременю найкраще проявляються, якщо носити цей мінерал саме з лівого боку. Перебуваючи з цього боку, камінь додатково впливає на серце, наділяє свого господаря добродушністю і чуйністю. Якщо носити кремінь на шиї у вигляді кулона, то людина знайде твердість при виборі рішень, здатність переконувати людей, вести їх за собою. Камінь також допомагає поліпшити інтелектуальні здібності свого господаря.

 

Мінерал також можна використовувати і для охорони житла. Він збирає всю негативну енергію, яка є в будинку, і переводить її силу в позитивному напрямку.

 

Камінь протегує людям, які народилися під будь-яким із знаків зодіаку. Виняток становлять Риби, які під впливом кременю можуть стати надмірно агресивними і дратівливими.

 

cлідуюча>>>

Зображення: