Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

З чим порівняти язик в устах людини? Це ключ до скарбниці. Коли двері замкнені, ніхто не може знати що там: дорогоцінні камені чи тільки непотрібний мотлох...

 

 

 

Котяче око

 

Під загальним терміном «котяче око» розуміють сукупність різноманітних каменів, загальним для яких є скляний блиск і вид каменю, який, на думку більшості людей, подібна окові кота. Зіниці у цієї тварини розташовані вертикально, що і створює певну схожість.

 

Котяче око за своєю природою є кварцем. Його відмінною рисою є те, що він обріс зеленими голками рутилу. Зелене забарвлення цього каменя може варіюватися, приймаючи золотисті, сірі, болотні та смарагдові забарвлення.

 

Лікувальні властивості котячого ока

 

Фахівці вважають, що всі камені, які наділені таким ефектом, мають однаковий вплив на людину. У залежності від кольору лікувальні властивості котячого ока можуть зростати і зменшуватися.

 

Котяче око може допомогти людям, страждаючим від бронхіальної астми, полегшити перебіг хвороби. Деякі фахівці вважають, що такі мінерали можуть запобігти і вилікувати хвороби дихальних органів.

 

У Східних країнах люди вважають, що для того щоб зняти зайву нервову збудливість і звільнитися від нервової напруги, слід перебирати деякий час в спокійній обстановці вервиця з цього каменю.

 

Магічні властивості котячого ока

 

Здавна вважалося, що камінь здатний забезпечити своєму господареві взаємну любов, сімейне щастя, зобов'язує зберігати вірність своїй половинці і друзям. Камінь створює позитивний образ власника в очах сторонніх людей, допомагає боязким людям стати більш впевненими в собі, наділяє їх чарівністю.

 

Котяче око терпіти не може агресію та конфлікти. Він зробить все, на що здатний, щоб запобігти зіткнення будинку і на робочому місці. Мінерал допомагає знайти компроміс по будь-якій проблемі. Існує повір'я, за яким якщо подарувати виріб з цим самоцвітом навіть самому закоренілому ворогові, то він скоро поміняє свою ненависть на сприятливе ставлення. Магічні властивості котячого ока навіть можуть зробити таку людину вірним другом.

 

Прикраси з котячого ока слід носити підліткам. Камінь допоможе їм увійти в життя, розібратися зі своїми підлітковими проблемами, згладить їх агресивний настрій і непоступливість.

 

Камінь надає особливе заступництво тим людям, хто був народжений Скорпіоном або Раком. Цим знакам камінь не рекомендується тим часом носити спільно з іншими самоцвітами, оскільки тоді котяче око буде ревнувати і зверне свій вплив на шкоду хазяїнові. Решті знаків можна не дотримуватися цього правила.

 

В якості талісмана камінь буде вельми корисний людям, які в силу своєї професії багато спілкуються з іншими людьми і повинні на них впливати. Котяче око радять носити при собі дипломатам, викладачам, артистам. Камінь відкриває в них творчі здібності, наділяє красномовством, підсилює переконливість промов, створює позитивний відгук людини в очах інших людей. В якості оберега котяче око вбереже від темних сил, які впливають на свідомість людини.

 

cлідуюча>>>

Зображення: