Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

З чим порівняти язик в устах людини? Це ключ до скарбниці. Коли двері замкнені, ніхто не може знати що там: дорогоцінні камені чи тільки непотрібний мотлох...

 

 

 

Корунд

 

Дана назва імовірно походить від санскритського слова «каурунтака» або слова «курундам», яке має тамільських основу. Цими словами позначали цей мінерал в Індії або на території Цейлону. Друга версія грунтується на тому, що слово сходить до терміну «курувінда», що в перекладі з санскритського означає «рубін».

 

У літературі вживаються також такі терміни, як хлор-сапфір, східний смарагд, бенгальський аметист, віолет, лейкосапфір, альмандіновий сапфір, падпараджа, східний хризоліт, східний алмаз, східний аквамарин, східний топаз, падпарадшах.

 

Корунд представляє собою оксид алюмінію. Забарвлення цього мінералу зазвичай сірий з блакитним або жовтим відливом. Ювеліри виділяють так званий чистий корунд, який має білий колір, а потім фарбується в інші відтінки різноманітними домішками хімічних елементів, зокрема ванадію, хрому або заліза. Камінь може відливати різним блиском, від скляного до виблискуючого алмазного.

 

Корунд добувають в ПАР, Росії (на Уралі), Індії, Бірмі, Малаги Республіці, на острові Шрі-Ланка, в Зімбабве та Туреччини.

 

Лікувальні властивості корунду

 

Фахівці вважають, що забарвлення впливає на лікувальні властивості корунду. Корунди червоного кольору переважно використовують для нормалізації кровообігу і метаболізму, лікування внутрішніх органів. Камені синьої гами корисні для зору.

 

Корунди фіолетових відтінків рекомендується використовувати для лікування захворювань, пов'язаних з розладом психіки, і при сильному струсі мозку.

 

Магічні властивості корунду

 

Цей мінерал досить активний і вимагає того ж від свого господаря. Він не дає власникові відволіктися від заданої мети, займатися марними справами, розтрачувати себе по дрібницях. Камінь буде вірним пособником тим людям, хто вірить в свої сили і не обмежують свої можливості, хто прагне всіма силами піднятися по кар'єрних сходах.

 

Цей камінь обов'язково слід мати при собі людям, які отримують вищу і середню освіту, школярам, ​​так як корунд розвиває у своєму власника спрагу знань і старанність у навчальній діяльності.

 

Камінь у вигляді кулона або нитки намиста допоможе людині досягти високих результатів шляхом зняття страху перед труднощами, дратівливості. Якщо ж його носити у вигляді сережок, то людина буде частіше роздумувати над своїми вчинками, думати більше про своє майбутнє і минуле. Магічні властивості корунду намагаються примирити людини з навколишньою дійсністю, привнести гармонію в його життя.

 

Якщо тримати корунд у вигляді персня, то він підштовхне власника на шлях духовного розвитку, розкриття свого внутрішнього потенціалу. Камінь протегує Ракам. Не рекомендується його мати при собі Козерогам і літнім Овнам. Решті корунд нічим не зашкодить.

 

В якості талісмана цей мінерал чудово підійде вчителям, викладачам в університетах, а також лікарям і психологам. Його рекомендується носити літнім жінкам, яким камінь допоможе впоратися з клімаксом, зберегти жіночність і чарівність до старості років.

 

cлідуюча>>>

Зображення: