Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

З чим порівняти язик в устах людини? Це ключ до скарбниці. Коли двері замкнені, ніхто не може знати що там: дорогоцінні камені чи тільки непотрібний мотлох...

 

 

 

Корал

 

Під коралами розуміють скелет колонії, який утворився в результаті смерті великої кількості маленьких поліпів. Найчастіше, поліпи розташовуються в чашоподібних поглибленнях, які неозброєному оку не видно з поверхні. Вони мають стовбчату форму, найчастіше на вершині стовба можна помітити подібність диска, з якого ростуть щупальця. Вони не рухаються з місця, пов'язані між собою живою мембраною.

 

Забарвлення корала буває різноманітним. В залежності від виду поліпів і кліматичних умов існують екземпляри червоного, рожевого, світло-синього, білого і коричневого кольорів. Корали на світло абсолютно непрозорі.

 

Даний мінерал тваринного походження добувають на узбережжі Середземного моря і Червоного моря. Виявлено безліч скупчень померлих поліпів недалеко від Канарських островів, Західного Середземномор'я, Австралії. На світовому ринку високо цінуються корали чорного кольору, які добувають переважно біля Австралії і на Червоному морі.

 

Лікувальні властивості коралів

 

Фахівці виготовляють на Сході з коралів спеціальний порошок, який застосовують для прискорення зрощення кісток. Лікувальні властивості коралів відмінно допомагають для підвищення життєвої енергії, зняття напруженості після довгого робочого дня. Мінерал виліковує від порушень слуху, зору.

 

Цілителі вважають, що корали можуть нормалізувати кровообіг, позбавити від недуг серцево-судинної системи. Мінерали рожевого кольору корисно застосовувати тим, хто страждає від безсоння і інших розладів сну. З нього виготовляють прекрасні намиста, які допоможуть жінкам впоратися з головним болем, мігренню.

 

В окремих регіонах раніше корали застосовували як протизаплідний засіб.

 

Магічні властивості корала

 

Наші предки вважали, що магічні властивості корала дозволять його власникові збільшити відведений йому кількість років. Єгиптяни порівнювали корал з невинністю дівчини. На території Мексики індіанці і в наші дні вважають, що коралові намиста захистять їх власника від впливу темних духів, які присилають важкі хвороби та епідемії на їх землі.

 

Маги ділять корали на жіночі (білі) і чоловічі (червоні). Фахівці вважають, що якщо носити протилежні своїй статі екземпляри, то людина ризикує розвинути в собі відповідні риси характеру. До того ж, мінерал розвиває у господаря авантюризм, спонтанність, примхливість, тому не слід носити прикраси з коралів довгий час.

 

Найбільш підходящим моментом для того, щоб одягнути їх є час зростаючого Місяця. Не рекомендується наближатися до цих прикрас у повню, їх слід промити під водою протягом десяти хвилин, після чого надійно замкнути в шкатулку до настання молодика.

 

Фахівці вважають, що цей мінерал буде протегувати всім знакам, його не слід носити тільки Левам і Ракам.

 

Корали вважається талісманом мандрівників, яких під час далеких переїздів камінь захистить від крадіжок, катастроф та інших неприємностей. Він допоможе знайти нових друзів і взагалі знайти спільну мову з ким би то не було.

 

cлідуюча>>>

Зображення: