Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

З чим порівняти язик в устах людини? Це ключ до скарбниці. Коли двері замкнені, ніхто не може знати що там: дорогоцінні камені чи тільки непотрібний мотлох...

 

 

 

Колумбіт

 

Найменування цього мінералу походить від слова латинського «columbium». За хімічним характеристикам цей камінь відносять до колумбіту-Танталіту. У літературі часто можна зустріти також інший термін, що позначає той же мінерал, а саме - ніобію.

 

У теорії розділяють цей камінь на підвиди: магнезіоколумбіт, танталоколумбіт, іксіоліт, ферроколумбіт, манганоколумбіт. У складі цього мінералу часто зустрічаються домішки рідкоземельних елементів.

 

Забарвлення колумбіту досить темне, переважають чорні й похмурі бурі тони. Манганоколумбіти за рахунок наявності в своєму складі відповідної домішки відливають червонуватими тонами. Камінь відсвічує напівметалевих блиском.

 

Родовища даного каменю близько розташовані до гранітів і пегматитові жилах. Значні поклади колумбіту були знайдені в Гренландії, Німеччині, США (особливо багаті колумбіту штати Коннектікут і Південна Дакота), Швеції. На території Росії родовища розташовані в Сибіру, ​​на Уралі, на Кольському півострові і в Карелії.

 

Лікувальні властивості колумбіту

 

Цілителі вважають, що лікувальні властивості колумбіту здатні нормалізувати артеріальний тиск. Камінь в більшій мірі буде корисний тим, у кого він знижений відносно норми. Колумбіт здатний допомогти і тим людям, хто страждає тривалий час від застуди.

 

Магічні властивості колумбіту

 

У первісні часи цей камінь носили, щоб уникнути небезпеки, знайти захист від негативного впливу сторонніх сил і людей. Камінь розвиває в людині такі якості, як хоробрість, пильність і впевненість.

 

Завдяки своїй забарвленням колумбіт широко використовують в своїй практиці чорні маги. Під час проведення містичних церемоній вони одягають його на себе, оскільки вважають, що так вони убезпечать себе від можливого зіткнення зі сторонніми силами. Із цього каменю виготовляють оберіг, який блокує весь негатив на порозі і відображає його на того хто його послав. Якщо хтось бажає господареві колумбіту проблем зі здоров'ям, то ця людина сама буде страждати від тієї ж хвороби.

 

Вважається, що колумбіт протипоказано мати при собі жінкам, оскільки він розвиває виключно чоловічі якості, та й мінерал просто не бажає з ними співпрацювати. Підліткам теж не рекомендується зв'язуватися з колумбіту, так як він може розвинути в них агресію. Камінь слід носити в якості запонок, можна і як затиск для краватки. Тільки адвокатам і військовим колумбіт дозволяється вправляти в перстень.

 

Магічні властивості колумбіту благоволять знакам води і повітря. Терези, Водолій, Близнюки розвинуть за допомогою нього твердість духу, а Рак, Скорпіон, Риби отримають упевненість в собі. Людям, чиєю стихією є Земля, камінь буде допомагати тільки в тому випадку, якщо вони за службовим обов'язком пов'язані з комерційною діяльністю. Ні в якому разі не слід підходити до нього знакам Вогню, так як мінерал розвине в них тільки негативні сторони.

 

В якості талісмана даний мінерал дуже підійде військовим. Мінерал захистить їх травм, допоможе впоратися з хвилюванням і стресом, розвине такі якості, як пильність і мужність.

 

cлідуюча>>>

Зображення: