Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

З чим порівняти язик в устах людини? Це ключ до скарбниці. Коли двері замкнені, ніхто не може знати що там: дорогоцінні камені чи тільки непотрібний мотлох...

 

 

 

Кіаніт

 

Ця назва походить від слова «kyanos», що в перекладі з грецького означає «синій». Існує і ряд інших назв цього мінералу: баус, дистен.

 

Кіаніт являє собою силікат алюмінію. Найчастіше має блакитне забарвлення, іноді зустрічаються блідо-зелені і білі екземпляри. За своїм складом він дуже близький до андалузиту і сілліманітом, однак має іншу кристалічну структуру. На відміну від них, кіаніт можна зустріти і в формі витягнутих кристалів зі спайністю в одну сторону. Існують самоцвіти з так званим ефектом «котяче око». Кіаніт має скляний блиск.

 

Імовірно мінерал утворюється при метаморфізмі осадових порід, зустрічається в жилах кварцу, зонах пегматитів. Родовища: США, Швейцарія, Бразилія, Бірма, Кенія.

 

Мінерал отримав широке поширення при виготовленні високоміцних вогнетривких матеріалів, а також при виробництві сплавів алюмінію і силумінів.

 

Лікувальні властивості кіаніту

 

У народі кажуть, що лікувальні властивості кіаніту можуть підвищувати тонус організму, покращувати пам'ять, знімати нервозність. Завдяки своєму блакитнуватому кольором, мінерал може полегшувати стан дітей при інфекціях, позбавляти від безсоння і знімати стрес. Ніколи не варто занадто покладатися на лікувальну силу каменю, при постійному його використанні може виникати стан гноблення.

 

Літотерапевти вважають, що кіаніту по силам стабілізувати клітинний метаболізм. У деяких регіонах радять носити вироби з цього мінералу при слабких нирках і хворому сечовому міхурі.

 

Магічні властивості кіаніту

 

Кіаніт здатний дарувати своєму господареві скромність, вірність і цнотливість. Він буде дуже корисний людям, які схильні до великих любовним пригодам і переоцінки своїх природних здібностей.

 

Магічні властивості кіаніту допомагають сконцентруватися на одній справі й не розпорошувати сили. Він допоможе правильно вибрати справу, якою варто займатися та яке обіцяє більше вигоди (і матеріальну і духовну). Доброго і порядну людину мінерал захищає від підступності партнера, притягує до нього довіру оточуючих людей, сприяє кар'єрному росту.

 

Кіаніт покращує пам'ять, дарує спрагу знань, робить свого господаря розважливим і розсудливим, позбавляє від небезпечних ілюзій. Власник такого мінералу завжди буде здатний тверезо оцінювати ситуацію і не піддаватися порожнім ілюзіям.

 

При виборі камінчика обов'язково потрібно звернути увагу на його стан, так як найменші дефекти у вигляді тріщин або відколів можуть принести більше шкоди, ніж користі своєму власникові.

 

Астрологи рекомендують носити кіаніт Стрільцям і Близнюкам. Він також може допомогти Рибам, Терезам і Ракам. Для решти знаків мінерал практично даремний. Допомоги можна домогтися, тільки якщо медитувати з каменем кожен день не менше п'яти хвилин. Ні в якому разі його не можна використовувати Козерогам. Людям з поганими намірами ні в якому разі не можна носити кіаніт, так як він зробить все, щоб пороки господаря були розкриті як можна швидше.

 

Кіаніт буде гарним талісманом для лікарів, вчителів, банкірів і юристів.

 

cлідуюча>>>

Зображення: