Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

З чим порівняти язик в устах людини? Це ключ до скарбниці. Коли двері замкнені, ніхто не може знати що там: дорогоцінні камені чи тільки непотрібний мотлох...

 

 

 

Каситерит

 

Найменування цього каменю має давньогрецьке походження. Слово «каситерит» сходить до слова, в перекладі означає «олово». У літературі також зустрічаються такі назви цього каменю та його різновидів, як олов'яний камінь, алювіальне олово, річкове олово, жильне олово і дерев'янисте олово.

 

За своєю видовою приналежністю камінь є оксидом олова. Найбільш часто камінь має чорну, буру, коричневу, жовто-коричневу, помаранчеву або руде забарвлення. Однак у природі є й безбарвні екземпляри. У каситериту наявний типовий матовий блиск, проте на гранях він набуває характеру алмазного.

 

Основними виробниками цього мінералу є ті ж країни, що і лідирують на ринку олова, а саме Малайзія, Індонезія, Болівія, Китай і Таїланд. Поклади цього мінералу в менших кількостях були знайдені в Демократичній Республіці Конго, Росії та Нігерії.

 

Лікувальні властивості каситериту

 

Лікувальні властивості каситериту по більшій частині співпадають з лікувальними властивостями олова. Мінерал має великий вплив на емоційний стан людини. Він здатний придушити в ньому спалахи гніву і раптової дратівливості, поліпшити настрій, підвищити життєву енергію і додати сил.

 

Для прояву цієї властивості каситериту слід носити цей мінерал у вигляді персня на безіменному пальці правої руки. Якщо ж носити каситерит у вигляді браслета, то він буде добре впливати на артеріальний тиск, він стабілізує його в потрібний момент, що допоможе уникнути раннього інсульту.

 

У традиціях європейських цілителів є також практики, згідно з якими цей камінь може вплинути на роботу сечостатевої системи. Так, якщо його носити біля пояса як мінімум по кілька годин на день регулярно протягом місяця, то він поліпшить роботу нирок, запобіжить появу в них каміння.

 

Магічні властивості каситериту

 

Магічні властивості каситериту повністю підпорядковані його господареві. Камінь виконуватиме будь-які його бажання, навіть якщо вони мають непорядний характер. Причому каситерит буде навіть допомагати своєму власникові уникнути викриття в його нечесній грі. Однак не варто його використовувати постійно шахраям і аферистам. Камінь переймає повністю наміри свого господаря. Якщо ж він вирішить виправитися і зайнятися чесною трудовою діяльністю, камінь завадить йому це зробити.

 

Сильними магічними властивостями каситерит не володіє. Його господар не зможе впливати на долі інших людей за допомогою нього. Звичайним чесним людям камінь принесе удачу і гарне ставлення з боку всіх оточуючих. Камінь дарує своєму власникові чарівність, яке тягне за собою появу надійного тісного кола друзів і міцного шлюбу.

 

Астрологи рекомендують мати при собі каситерит Овнам, Левам і Стрільцям, яким він допоможе в творчій діяльності. Ракам, Скорпіонам і Рибам камінь принесе успіх у громадській роботі.

 

cлідуюча>>>

Зображення: