Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

З чим порівняти язик в устах людини? Це ключ до скарбниці. Коли двері замкнені, ніхто не може знати що там: дорогоцінні камені чи тільки непотрібний мотлох...

 

 

 

Карнеол

 

Назва цього каменю походить до латинського найменуванню кизилу, тобто «cornis», на колір ягід якого дуже схожий за забарвленням карнеол. За другою теорією, назва походить від іншого латинського слова, «карнеус», що в перекладі означає «тілесний». Однак найбільш часто вживана назва цього каменю зовсім не «карнеол», а «сердолік».

 

За своєю видовою приналежністю карнеол належить до халцедонів, відмітною особливістю яких є забарвлення. Камінь має різні відтінки червоного, які обумовлені наявністю в його склад мінералу гематиту. Камінь може мати рідше відтінки помаранчевих, коричневих і рожевих тонів. Мінерал просвічує на світло, проте досить мутно.

 

Видобувають цей мінерал переважно в Індії, де знаходяться найкрасивіші екземпляри цього каменю. Відомі також багаті родовища карнеолу в Уругваї і Бразилії.

 

Лікувальні властивості карнеолу.

 

Лікувальні властивості карнеол були відомі ще в Давньому Єгипті, де цей камінь часто в розтертому вигляді додавали у всі цілющі зілля. Вважалося, що камінь надає стабілізуючу дію на психіку, допомагає відновити сили, збільшує цілющу дію ліків.

 

Камінь позитивно впливає на психіку людини. Він здатний виліковувати людини від різних нервових розладів, покращувати настрій, позбавляти від депресії і меланхолії, знімати наслідки сильного стресу.

 

Карнеол діє на людину в залежності від того, що його попросять зробити. Одним із символів прохання є локалізація його носіння. Так, якщо ви карнеол вправити в обручку, то камінь займеться серцем і кровообігом.

 

Якщо носити його у вигляді сережок, то лікувальні властивості карнеол направить на голову, поліпшить мозковий кровообіг, позбавить від мігрені і головного болю, зніме емоційне збудження. Якщо носити камінь у вигляді браслета, то він буде впливати переважно на роботу шлунково-кишкового тракту, прискорить метаболізм, зможе позбавити від запорів і діареї.

 

Магічні властивості Карнеолу

 

Головною особливістю цього мінералу є його здатність благотворно впливати на характер людини. Здавна магічні властивості Карнеолу використовували в амулетах, які крім функцій по захисту, мали ще й функцію формування характеру.

 

Вважається, що у чоловіків карнеол здатний прибрати зайву агресію, пом'якшити спалаху раптового гніву, не зменшуючи при цьому мужність і сміливість натури.

 

Жінкам же карнеол допомагав шукати супутника життя. Причому чим насиченіший колір був біля каменя, чим більше він відливав червоним, тим більший вплив він міг надати. Він збільшував привабливість його власниці, наділяв здатністю фліртувати з протилежною статтю, допомагав при нагоді зробити правильний вибір.

 

cлідуюча>>>

Зображення: