Дитячий.net
Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

З чим порівняти язик в устах людини? Це ключ до скарбниці. Коли двері замкнені, ніхто не може знати що там: дорогоцінні камені чи тільки непотрібний мотлох...

 

 

 

Камені і талісмани знаку Водолій

Водолій - знак рухливості і змін. Водолій жадає нових відчуттів, прагне до оновлення. Він завжди ніби на «вістрі бритви», і його оригінальний і проникливий розум народжує все нові і нові ідеї. Можливо, що час для змін ще не настав - Водолій все одно виступає за радикальні зміни.

 

Водолій оптимістичний і доброзичливий, довірливий і добросердя, але проявляє незвичайну впертість, якщо намагатися примушувати його щось зробити. Матеріальні блага не представляють для нього великої цінності. Водолій часто буває нервовим і неспокійним, поки не знайде своє Я, не відкриє у собі духовну силу. Коли є внутрішній стимул, Водолій здатний на великі справи.

 

Для знака Водолій астрологія рекомендує чимало дорогоцінних і напівкоштовних каменів з магічними властивостями. Це гіацинт, соколине око, флюорит, перламутр, аметист, топаз безбарвний, обсидіан.

 

Хорошим помічником для людини, яка народилася під цим знаком, стане гіацинт - оранжевий різновид циркону. Особливо показаний цей камінь під час затяжних неприємностей - життєвих «чорних смуг» - оскільки вміє перетворювати невдачі в успіх, а біль у радість. Водолію, якому зміни необхідні, як повітря, гіацинт подарує надію на краще, допоможе виробити нові плани, зніме депресію і сумніви.

 

Важливо й те, що гіацинт - камінь з дивовижними цілющими властивостями: він сприяє очищенню організму, нормалізує психіку людини.

 

Могутнім захисником від різного роду неприємностей (нападок ворогів, пліток, наклепів, заздрості) здатний стати для Водолія соколине око - різновид кварцев. Цей сіро-синій камінь загострить інтуїцію свого власника, зробить його більш проникливим, вбереже від надмірного довіри, необачних рішень, підстрахує в незнайомій обстановці. Особливо гарний камінь для Водоліїв, які обрали професії, пов'язані з ризиком, екстримом.

 

Мінливою і коливної натурі Водолія дуже підходить флюорит - камінь з нескінченно багатою гамою кольорів і відтінків. Він може бути і блакитним, і бузковим, і рожевим, і безбарвним. Флюорит загострює інтуїцію і позбавляє від ілюзій, сприяє містичним одкровенням і очищає душу.

 

Для Водоліїв, що займаються творчістю, цей камінь стане справжнім джерелом натхнення і творчої сили. Крім того, вважається, що флюорит сприятливо впливає на імунітет людини, сприяє регенерації клітин.

 

Надійним помічником в особистому житті для Водолія може стати перламутр. Вважається, що цей камінь вчить розуміти і «відчувати» партнера, дозволяє вибирати саму правильну стратегію поведінки.

 

У будинок Водолія перламутр принесе достаток, причому матеріальне благополуччя буде пов'язано зі справою, яке виявиться для Водолія дуже цікавим і цікавим. Перламутр допоможе Водолію розфарбувати життя яскравими фарбами, наповнить її приємними подіями, притягне сприятливі зміни.

 

Водолію слід уникати таких каменів, як рубін, топаз жовтий і сардонікс.

 

 

cлідуюча>>>