Дитячий.net
Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

З чим порівняти язик в устах людини? Це ключ до скарбниці. Коли двері замкнені, ніхто не може знати що там: дорогоцінні камені чи тільки непотрібний мотлох...

 

 

 

Камені і талісмани знаку Тілець

Тілець - знак завзятості, розвитку і творення. Людина, що народилася під знаком Тільця, миролюбна, наділена неабияким інтелектом. Тілець - це завжди трудівник, роботяга. За що б він не брався, він робить це із завзятістю, винахідливістю й рішучістю, і в результаті досягає зазвичай чималих успіхів.

 

Тілець - прагматик, він схильний до точності, консерватизму, прагне навести порядок у всьому. Дуже чутливий Тілець до емоційного клімату, який його оточує. Погано переносить сварки, конфлікти, дисгармонію у відносинах. Часом він може бути дуже владним і надмірно ревнивим. Зазвичай урівноважений і делікатний, в гніві Тілець може бути подібний розлюченого бика.

 

Оскільки енергія Тільця і ​​так достатньо висока, астрологи не рекомендують для нього занадто активні камені. Основне завдання для каменів цього знаку - направити енергію в конструктивне русло. Цю проблему допоможуть вирішити рожевий кварц, кахолонг, корал, онікс, малахіт, лазурит, сапфір.

 

Один з найбільш підходящих каменів для Тільця - рожевий кварц. Тілець з таким амулетом не залишиться на самоті - камінь додасть Тільцю зовнішньої і внутрішньої привабливості, комунікабельності.

 

Для Тільця, який нещодавно пережив розставання, рожевий кварц допоможе зцілити серцеву рану, подарує спокій і готовність рухатися вперед. Тільцю, що знаходиться в шлюбі, камінь допоможе налагодити гармонійні відносини з партнером.

 

Кахолонг - різновид опала - тісно пов'язаний з материнством і ідеально підійде жінці-Тільцю, яка прагне до швидкого зачаття. На чоловіка-Тільця камінь також діє сприятливо - лікує статеві захворювання, посилює потенцію. Кахолонг сприяє гармонізації відносин між чоловіком і жінкою, зміцнює здоров'я і покращує добробут. Найактивніше свої властивості камінь проявляє взимку і навесні. Прикраса з Кахолонг слід носити на середньому пальці.

 

Для Тільця, займається творчістю, ідеальний корал. Кілька приземленному Тільцю він додасть уяви, тонкості сприйняття. Корал - це відмінний оберіг для сімейного Тільця. Він додасть власнику мудрості і розсудливості, позбавить від напруги, вбереже від спокус.

 

Жінці-Тільцю слід купувати рожевий чи білий корал, чоловікові-Тільцю - червоний. Шматочок корала під подушкою маленького Тільця не тільки убезпечить його від недобрих снів, але і допоможе формуванню більш спокійного і м'якого характеру.

 

Тільці, що мають політичні амбіції і мріють про кар'єру громадського діяча, в якості талісмана повинні вибрати «камінь вождів» - онікс. Цей камінь зміцнює дух, волю, націлює на перемогу, притягує успіх.

 

Він допомагає завойовувати авторитет і загострює інтелект, підказує, як відстоювати свої інтереси і розгадати приховані наміри супротивника. У той же час онікс утримує чутливих Тільців від зайвих емоцій і тривог.

 

Невідповідні для Тільця камені - аметист, алмаз, обсидіан, пірит.

 

cлідуюча>>>