Дитячий.net
Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

З чим порівняти язик в устах людини? Це ключ до скарбниці. Коли двері замкнені, ніхто не може знати що там: дорогоцінні камені чи тільки непотрібний мотлох...

 

 

 

Камені і талісмани знаку Терези

Терези - знак, який несе в реальний світ справедливість, рівновагу і гармонію. Ваги завжди знаходяться в пошуку балансу, звідси - рівність їх характеру, прагнення до самодисципліни. Люди цього знаку розважливі й делікатні, вони хороші друзі і чудові ділові партнери.

 

Зазвичай Терезам буває складно приймати відповідальні рішення, особливо якщо при цьому доводиться зачепити чиєсь самолюбство. Вони природжені миротворці і дуже не люблять конфліктів. Люди, народжені під знаком Терезів, в силу своєї м'якості легко піддаються впливу, особливо осіб протилежної статі. Правда, якщо ви образили делікатну натуру Терезів, то можете повною мірою відчути непохитність і твердість їх характеру.

 

Терези абсолютно чарівні і чарівні, коли вони врівноважені і знаходяться в ладу з навколишньою дійсністю. Люди-Терези знають і цінують мистецтво, розпізнають красу в будь-якій області - починаючи від живопису і закінчуючи особистими відносинами. Їм важливо, щоб навколишня обстановка була естетично приємна, люди - близькими по духу.

 

Якщо ж з якихось причин внутрішню рівновагу порушено, Терезам слід негайно його відновити, щоб стрес не призвів до розвитку будь-якого захворювання.

 

Знайти спокій і підтримати гармонію в душі Терезам можуть допомогти деякі дорогоцінні й напівкоштовні камені: аметист, білий нефрит, малахіт, опал, чорні перли, хризоліт. Вони використовуються як ювелірні прикраси в кільцях, сережках, браслетах, кулонах, і просто як талісмани, що приносять своєму господареві здоров'я, любов, багатство.

 

Ці камені допомагають людям, народженим під знаком Терезів, долати коливання і нерішучість, перемагати пасивність, швидше приймати рішення і досягати поставлених цілей. Камені захищають Ваги від негативного впливу навколишнього світу і допомагають домагатися особистого успіху.

 

Один з найбільш підходящих каменів для Терезів - аметист, камінь спокою і рівноваги. Вважається, що аметист захищає свого господаря від алкоголізму, утримує від розбещеності. Носити цей камінь астрологи рекомендують на безіменному пальці щасливою руки (чоловікам - на правій руці, жінкам - на лівій руці).

 

Прикраси з цим каменем треба вибирати в сріблі, в золоті аметист може бути тільки в поєднанні з іншими каменями. Не варто носити аметист постійно, краще надягати прикраса «під настрій».

 

Білий нефрит допомагає Терезам підтримувати здоров'я: він позитивно впливає на роботу самого уразливого органу для людей цього знаку - нирок, зміцнює судини. Вважається, що нефрит сприяє особистісному зростанню людини, а в критичній ситуації може вказати вихід з глухого кута. Однак слід пам'ятати, що нефрит не сприяє любові, це камінь одинаків.

 

Малахіт хороший для тих людей, хто любить бути в центрі уваги. Для Терезів, пов'язаних з мистецтвом, малахіт може бути незамінним - він зробить їх більш привабливими і привабливими, притягне до них увагу оточуючих людей.

 

Серед каменів, які астрологи не рекомендують для людей, народжених під знаком Терезів, - змійовик, топаз, хризопраз і сердолік.

 

cлідуюча>>>