Дитячий.net
Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

З чим порівняти язик в устах людини? Це ключ до скарбниці. Коли двері замкнені, ніхто не може знати що там: дорогоцінні камені чи тільки непотрібний мотлох...

 

 

 

Камені і талісмани знаку Стрілець

Стрілець - знак активності та постійного прагнення до нових горизонтів. Це невтомний і сміливий мандрівник і борець. Прагнення досліджувати, шукати, здобувати досвід, ризикувати у нього в крові. Він пристрасний і нетерплячий в улюбленій справі, а от змусити його займатися чимось проти волі практично неможливо. Відчуття, що він перебуває під тиском обов'язків, діє на нього руйнівно - і негайно позначається на здоров'я.

 

Стрілець має веселою вдачею, експансивний, відкритий, оптимістичний і деколи безрассуден. Зайва самовпевненість нерідко штовхає його на авантюри, які багато обіцяють, але насправді обертаються «мильною бульбашкою». Тому зазвичай в його житті білі смуги незмінно чергуються з чорними.

 

Нерідко Стрілець відрізняється надмірною любов'ю до нагород і почестей. Серед каменів, які сприяють успіху Стрільця, - бірюза, олександрит, чароїт, лазурит.

 

Бірюза в усі часи вважалася каменем самовдосконалення і пізнання істини. Стрільцю, яка обирає важкий шлях пошуку, бірюза допоможе в боротьбі зі злом і надихне на нові подвиги. Камінь притягає прихильність спонсорів та грошове достаток. Талісман або прикрасу з бірюзи для Стрільця завжди буде джерелом натхнення, енергії і свіжих сил. У любові бірюза вбереже від невірних вчинків, збереже спокій і сімейне щастя.

 

Олександрит відомий здатністю при різному освітленні змінювати забарвлення з зеленувато-блакитного до червоно-фіолетового. На Стрільців, нерідко страждають від зміни настрою, олександрит діє заспокійливо. Камінь неначе утихомирює власника, робить його більш поступливим і тим самим сприяє гармонізації відносин з людьми.

 

Олександрит особливо хороший для Стрільців, що вибрали професію військового, юриста, бізнесмена. Він відводить біди, дає сили впоратися з неприємностями, наближає до успіху і слави.

 

Для Стрільців, займаються політикою та громадською діяльністю, а також для лікарів і дипломатів гарним талісманом може стати лазурит. Цей яскраво-синій, як південне небо, камінь привертає успіх і удачу, допомагає реорганізувати фінанси, сприяє прийняттю правильних рішень, змушує по-новому поглянути на старі проблеми і відносини.

 

Камінь зробить власника більш привабливим в очах оточуючих. У любові лазурит може подарувати «друге дихання», зміцнити довіру між партнерами.

 

Блідо-бузковий чароїт хороший для побудови і зміцнення особистих взаємин. Неспокійного і прямолінійного Стрільця він наділяє чутливістю і м'якістю, підвищує його сексуальність. Чароїт в якості талісмана або оберега зніме втому і дратівливість у кінці робочого дня, зробить Стрільця більш стриманим, подарує йому душевний спокій.

 

Камені, які не підходять для Стрільця - опал чорний, смарагд, змійовик, нефрит, топаз жовтий.

 

cлідуюча>>>