Дитячий.net
Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

З чим порівняти язик в устах людини? Це ключ до скарбниці. Коли двері замкнені, ніхто не може знати що там: дорогоцінні камені чи тільки непотрібний мотлох...

 

 

 

Камені і талісмани знаку Скорпіон

Знак зодіаку Скорпіон володіє не дуже доброю репутацією - хоча і не зовсім заслужено. Дійсно, люди, народжені під цим знаком, дуже суперечливі. Марс дав їм агресивність, а Плутон - похмурість. Скорпіони потайливі, холоднокровні, зневажають суспільну мораль і нерідко важкі в спілкуванні.

 

Однак люди цього знаку - справжні борці, що володіють величезною життєвою енергією, яка може проявлятися в вищому рівні інтелекту і високої натхненності. Цікаво, що всі свої таланти Скорпіон розкриває, як правило, в екстремальних, небезпечних ситуаціях. Скорпіони володіють величезним прагненням до мети, вони справедливі, не чутливі ні до лестощів, ні до критики.

 

Заряд, що знаходиться в Скорпіоні і здатний зруйнувати все навколо, необхідно направити в добру русло. Дорогоцінні й напівкоштовні камені, що підходять цьому знаку, допоможуть позбутися від таємних пороків, захистять від важких думок, сконцентрують життєву волю і енергію. Вважається, що для управління власною енергією Скорпіонам необхідні камені червоного, чорного і синього кольору. Серед них - кровавик, обсидіан, змійовик, сапфір.

 

Кровавик (або гематит) - камінь з дуже сильною енергією, відмінно підходить для Скорпіона. Камінь дає можливість власнику непомітно для оточуючих акумулювати в собі тантричного енергію, яка дає силу для реалізації будь-яких бажань. Носити кровавик слід оправлені в мідь або срібло на вказівному пальці (чоловікам - на правій руці, жінкам - на лівій).

 

Ще один щонайпотужніший енергетик, ідеально відповідний Скорпіону в якості прикраси, талісмана або оберега, - обсидіан. Відповідно до древніх легенд, обсидіан охороняє господаря від гріха, недобрих людей і пристріту, знімає агресивну енергію, нейтралізує негативні емоції. Камінь допомагає концентрувати силу, робить більш ясним розум. Обсидіан має цілющу силу - покращує роботу нирок і надниркових залоз, лікує подагру, захворювання сечостатевої системи.

 

Відмінно підходить для Скорпіона змійовик, камінь з дуже сильними і загадковими властивостями. Змійовик допоможе Скорпіону підтримати фізичну форму, в складних ситуаціях додасть холоднокровності і витривалості. Змійовик допомагає своєму власникові прорахувати ситуацію наперед. Камінь постійно спокушає свого власника, але навіть якщо він підштовхне його на ризикований вчинок, Скорпіону це не зашкодить - він вийде з ситуації оновленим і ще більш сильним.

 

Сапфір здатний заспокоїти надмірно емоційного Скорпіона, створити відчуття спокою і гармонії. Цей камінь очищає думки від переживань, пов'язаних з нереалізованими бажаннями, підкаже, де істина, а де - брехня. Сапфір допомагає в особистому житті Скорпіона - він дотримає бурхливий темперамент і не дозволить несподіваним поривам зіпсувати те, що потрібно зберегти. Жінці-Скорпіону кільце або брошка з сапфіром додасть додаткової привабливості.

 

Серед каменів, які не варто носити Скорпіонам, - всі камені світлих і ніжних відтінків: жовтогарячий агат і рожеві перли, гранат і нефрит, місячний камінь і хризоліт.

 

cлідуюча>>>