Дитячий.net
Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

З чим порівняти язик в устах людини? Це ключ до скарбниці. Коли двері замкнені, ніхто не може знати що там: дорогоцінні камені чи тільки непотрібний мотлох...

 

 

 

Камені і талісмани знаку Риби

Риби - самий містичний і тонко відчуваючий знак, знак порозуміння та чуйності. Люди, народжені під цим знаком, володіють жертовної і артистичною натурою. Зазвичай вони доброзичливі, лагідно і терпляче несуть те, що випало на їхню долю, не намагаючись якось активно змінити ситуацію.

 

Для Риб характерна постійна зміна настрою, чутливість. Нетерплячість, деяка безпринципність і залежність від чужої думки часто змушує Риб здійснювати негарні вчинки, через що вони потім довго мучаються. Багато Риби пливуть по життю бездумно, віддаючись нездійсненних фантазій і легко потрапляючи під вплив нехорошого оточення.

 

Дещо більше, ніж інші знаки, Риби схильні до шкідливих звичок. З іншого боку, Риби по-справжньому віддані своїй роботі, на них завжди можна покластися, оскільки такого співчуття до людей і самопожертви немає більше ні в одного знака Зодіаку.

 

Астрологи рекомендують для Риб прикраси з тих каменів, які позбавлять їх від безтілесних мрій, допоможуть знайти твердий грунт під ногами, надійних друзів та партнерів по життю.

 

Одним з найбільш підходящих для Риб каменів є аквамарин. Камінь має здатність викривати наймайстерніші ілюзії та обмани, обходити пастки, він захистить свого господаря від невірності і зради. Крім того, нерішучої Рибі аквамарин допомагає сконцентруватися на самій важливій проблемі, додасть впевненості та рішучості.

 

Аквамарин є символом здоров'я й молодості, запорукою успішного сімейного життя. У вигляді талісмана або прикраси він здатний поліпшувати настрій, заспокоювати нерви, зміцнювати почуття власної гідності і посилювати сексуальну привабливість.

 

Перлина - мабуть, самий романтичний камінь. Вона забезпечує Рибам довге і щасливе взаємне кохання, оберігає шлюб від невірності. Саме тому перлина у вигляді бус або браслета - чудовий подарунок нареченій-Рибі.

 

Вважається, що перлини не можна «успадковувати» (тільки отримувати в подарунок або купувати), так як вони «вбирають» інформацію, часто негативну, про минуле власника. Для Риб, які займаються бізнесом, перлини допомагають робити правильний вибір і отримувати максимальну вигоду. Для Риб, пов'язаних відносинами, підходять білі або рожеві перлини, для Риб-вдівців або розведених - чорні.

 

Ще один потужний енергетик для Риб - благородний опал. Непостійність забарвлення каменя немов демонструє мінливість долі, але з позитивним відтінком - символізуючи постійний розвиток. Опал заповнює брак віри у власні сили, позбавляє від меланхолії і страхів, захищає від негативних впливів ззовні, допомагає Рибам використовувати зміни настрою для корисних і добрих справ і творчості.

 

Захистити тендітний внутрішній світ Риби від недоброзичливців допоможе місячний камінь. Він зцілює від нездорових ілюзій, позбавляє від напруги і тривоги, лікує нервове виснаження. Прикраси з цього красивого каменю астрологи рекомендують купувати жінкам - чоловіка місячний камінь може зробити надмірно м'яким.

 

Серед каменів, які не підходять Рибам, - топаз, аметист, онікс, карнеол.

 

 

cлідуюча>>>