Дитячий.net
Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

З чим порівняти язик в устах людини? Це ключ до скарбниці. Коли двері замкнені, ніхто не може знати що там: дорогоцінні камені чи тільки непотрібний мотлох...

 

 

 

Камені і талісмани знаку Рак

Рак - знак м'якості, скромності і чутливості. Люди, народжені під цим знаком, добрі, привітні і кілька сором'язливі, в них дуже сильний протекційний інстинкт, бажання опікати, вони швидко знаходять взаєморозуміння з будь-яким партнером і легко залучають людей на свою сторону.

 

Рак часто буває пустим мрійником, однак при певному збігу зовнішніх умов може проявляти велику силу волі і прагнення до мети. Рак ощадливий і акуратний, його прихильність до будинку і сім'ї дуже велика. Якщо партнер або інші близькі люди їм нехтують, Рак дуже страждає і може навіть захворіти.

 

Раку рекомендуються камені, підлеглі стихії води, - блакитні та зелені, прозорі і чисті. Занадто яскраві червонуваті або темні камені Раку носити не слід, оскільки вони несуть з собою надлишкову «зовнішню» енергію і можуть придушити нею свого власника. Зазвичай Раки дуже звикають до свого каменю, піклуються про нього і носять його постійно.

 

Дуже сприятливий для Рака місячний камінь. Він допомагає в справах любові, додає своєму власникові обережності і розсудливості, допомагає долати труднощі на шляху до щастя. Камінь добре носити також тому, хто мріє оживити старі відносини.

 

Камінь підсилює риси характеру, характерні для Рака: емоційність, м'якість, прихильність до будинку і близьким. Здавна він застосовувався для зцілення від душевних хвороб. Місячний камінь здатний пом'якшити гнів роздратованої людини і зняти напругу у емоційно пригніченої. Обручки з місячним каменем Ракам слід носити на середньому пальці.

 

Могутнім талісманом для Рака є смарагд. Це камінь мудрості і холоднокровності. Він загострює пам'ять і розум, стимулює кмітливість, сприяє цілеспрямованості, наближає свого господаря до успіху і слави. При цьому камінь рятує від туги, позбавляє від безсоння, зміцнює серце.

 

Людина, що має в якості постійного талісмана смарагд, оправлений в золото, завжди перебуває у відмінному настрої, не страждає від хвороб і нерідко стає довгожителем. Вважається, що смарагд допомагає правильно оцінювати сьогодення і передбачати майбутнє.

 

Прикраса з вставками зеленого смарагду - відмінний оберіг для дальніх поїздок: він охороняє власника від впливу недобрих сил, страхує від біди.

 

cлідуюча>>>