Дитячий.net
Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

З чим порівняти язик в устах людини? Це ключ до скарбниці. Коли двері замкнені, ніхто не може знати що там: дорогоцінні камені чи тільки непотрібний мотлох...

 

 

 

Камені і талісмани знаку Овен

Овен - знак стрімкості, активності та підприємливості. Серед Овнів багато тих, хто першими прокладає дорогу. Усталеним традиціям вони протиставляють ініціативу і натиск.

 

Серед особистих якостей Овна - сміливість і схильність до ризику, підприємливість і оптимізм. Не дивно, що люди, народжені під цим знаком, часто досягають успіху. Основні недоліки Овна - переоцінка своїх сил і зайва самовпевненість, нестриманість та агресивність.

 

Для Овна астрологи рекомендують камені, енергія яких здатна посилити його сильні якості, зміцнити ауру і відштовхнути будь-який негатив. Це обсидіан, пірит, аметист, лабрадор, агат, рубін, корал.

 

Для «вогняного» Овна ідеально підійде камінь обсидіан, що несе в собі енергію вулкана. Обсидіан посилить в Овні якості, яких йому бракує: передбачення, проникливість, інтуїцію, здатність заглянути вглиб себе.

 

Талісман з обсідіаном - відмінний помічник для Овна-підлітка. Він втихомирить його запальність, агресивність, буде охороняти від негативних впливів ззовні. Виріб з цього каменю в робочому кабінеті Овна підвищить його працездатність, допоможе сконцентруватися і прийняти правильне рішення.

 

Камінь пірит - чудовий талісман для людей відчайдушних і деколи безрозсудних - якраз для Овна. Пірит спонукає свого власника до цілеспрямованим і ефективним діям для підкорення нових висот. Камінь допоможе Овнові впоратися з самої безнадійної ситуацією, забезпечить удачу в самому програшному, здавалося б, справі. Власник піриту легко вирішить матеріальні проблеми. Талісман з цим каменем сприяє раптового виграшу або отриманню крупного подарунка.

 

Один з найбільш підходящих каменів для Овна - аметист. Цей фіолетовий камінь стримає розпаленого Овна, втихомирить його гнів, зробить його більш поступливим. Діловим людям аметист додасть красномовства, приверне впливових покровителів. Овнам, займаються творчістю, камінь допоможе зловити і утримати натхнення. Аметист в будинку очистить його від негативу, принесе спокій і мир і буде охороняти здоров'я живучих у ньому людей.

 

Лабрадор додасть Овнові віри в свої сили, розширить межі свідомості, відкриє нові горизонти. У Овнах, займаються творчістю, він збудить творчі імпульси, розкриє незвідані таланти, принесе популярність і визнання. До того ж цей камінь - хороший оберіг для тих Овнів, яким доводиться ризикувати.

 

Для збереження сімейного спокою в будинку добре мати пару лабрадорів: голубуватий і зелено-коричневий. Ці камені сприяють кращому розумінню своєї другої «половинки» і більш успішному веденню господарських справ.

 

Для активних і діяльних Овнів дуже хороший агат. Він сприяє розвитку обдарувань, придбанню знань і досвіду. Камінь хороший для упокорення сварок і конфліктів, може використовуватися як амулет від впливу злих сил. Перстень або кільце з агатом рекомендується носити на лівій руці. Прикраса краще не носити постійно, а періодично знімати.

 

Серед каменів, які Овнові носити не рекомендується, - опал, топаз, берил.

 

cлідуюча>>>