Дитячий.net
Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

З чим порівняти язик в устах людини? Це ключ до скарбниці. Коли двері замкнені, ніхто не може знати що там: дорогоцінні камені чи тільки непотрібний мотлох...

 

 

 

Камені і талісмани знаку Козеріг

Козеріг - знак цілеспрямованості і стійкості. Навіть у дитинстві Козеріг нерідко здається «маленьким дідком», оскільки занадто серйозний для свого віку. Дорослішаючи, Козеріг залишається людиною, якому чужі мирські забави, - зазвичай це аскет, мало звертає уваги на моду, зовнішню привабливість, думку сусіда і т.д. Це неминуче створює деякий бар'єр між ним і рештою людей.

 

Козеріг практичний, терплячий, розважливий, не боїться складної роботи і завжди прагне до високих цілей, які сам собі ставить. Козеріг із задоволенням підтримає дружнім словом, порадою, правда, на веселій вечірці користі від нього буде не багато. При цьому не кожен знає, що під маскою похмурого зневіри ховається дуже чутлива натура.

 

Вибір каменю для Козерога залежить від того завдання, яке на даному етапі він перед собою ставить. Так, для активізації інтелекту і полегшення роботи з інформацією дуже підходить гірський кришталь. Він приводить в порядок думки, допомагає оцінити ситуацію без зайвих емоцій.

 

Крім цього, гірський кришталь підвищує комунікабельність і полегшує спілкування Козерога із зовнішнім світом. Перстень з Моріон (гірським кришталем темного кольору) - відмінний талісман для Козерога-чоловіка. Він сприяє його матеріальному благополуччю, а також робить більш привабливим для жінок.

 

Нефрит в якості прикраси або талісмана допоможе терплячому Козерогові швидше просуватися до мети. Цей камінь посилює працездатність Козерога, додає мужності, бадьорості, віри, допомагає знайти найбільш оптимальний вихід зі складної ситуації. Важливо й те, що нефрит сприяє оздоровленню організму в цілому, відновлює запас життєвих сил. Кільце або перстень з нефритом або нефритова статуетка - відмінний оберіг сімейного щастя.

 

Хорошим каменем для Козерога є червоний гранат. Прикраса з гранатом посилює вплив Козерога на оточуючих. Крім того, гранат здатний викликати творчий підйом і будити в свого власника сильні пристрасті - це так необхідно Козерогам, які займаються творчістю: режисерам, дизайнерам, модельєрам, акторам театру і кіно. Якщо ж господар стикається з неприємністю, камінь додасть холоднокровності, щоб її подолати. Жінкам-Козерогам прикраса з гранатом додає життєвої мудрості і піднімає настрій.

 

Підходящим каменем для Козерога є димчасто-коричневий самоцвіт - раухтопаз. Вважається каменем вчених і місіонерів. Відкриває доступ до знання, накопиченому на планеті, штовхає до переосмислення наукових і релігійних теорій.

 

З іншого боку, раухтопаз стримує власника від фанатизму, іноді властивого Козерогу, утихомирює його егоїстичні пориви, заспокоює. Вважається, що раухтопаз справляється з ревнощами, позбавляє від алкогольної залежності, лікує від депресії.

 

Козерогам не рекомендується наступні камені: лазурит, сердолік, чорний опал, місячний камінь, корал.

 

 

cлідуюча>>>