Дитячий.net
Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

З чим порівняти язик в устах людини? Це ключ до скарбниці. Коли двері замкнені, ніхто не може знати що там: дорогоцінні камені чи тільки непотрібний мотлох...

 

 

 

Камені і талісмани знаку Діва

 Діва - знак розумності, стриманості, послідовності. Люди, народжені під цим знаком, створюють своє щастя самі - випробуваннями, копіткою працею. Саме вони здатні розсудливо ставитися до любові, що деколи складно зрозуміти їх партнерові. Однак моральна чистота і щира відданість родині компенсує брак романтики.

 

Діву відрізняє глибокий аналітичний розум, точність в судженнях, винахідливість у роботі, висока проникливість. Люди цього знаку здатні протистояти труднощам, однак занадто схильні до тривог.

 

Дівам не слід вибирати надмірно блискучі і блискучі камені, але і дуже похмурих каменів теж краще уникати. Астрологи рекомендують Діві мати широкий набір каменів, щоб в кожному конкретному випадку було ідеальне поєднання з одягом і ситуацією. У холодну пору року педантичній Діві підійдуть камені приглушених відтінків. Для літа можна вибирати камені більш яскраві і прозорі.

 

Дуже підходящим каменем для Діви є агат. Цей камінь допомагає ухвалювати вірні рішення, надає своєму власникові впевненості і проникливості. Камінь сприяє гармонізації міжособистісних стосунків, зміцненню любові і дружби.

 

Вважається, що жовтий агат може очистити житло від злих духів. Він також сприяє розвитку творчих здібностей, набуттю і накопиченню знань. Білий агат - камінь доброти, миру і м'якості. Жінкам добре носити білий агат в сережках. Коричневий агат допоможе своєму власникові в небезпечних ситуаціях.

 

Інший різновид халцедонів - яшма - теж дуже підходить для Діви. Яшма є високоміцним і цінним художнім матеріалом, який спрадавна застосовують для виготовлення не тільки ювелірних прикрас, але і декоративних предметів.

 

Виріб або прикрасу з яшми бурого, червоного або зеленого кольору може бути відмінним талісманом для спокійного будинку, наповненого гармонією і благоденством. Яшма охороняє житло від негативних сторонніх впливів, наповнює його позитивною енергією.

 

Ідеально підійде для Діви гірський кришталь. Він розвиває в людині сенсорні здібності, робить його дуже чутливим, дає можливість «спілкуватися» на відстані. Не дивно, що саме з цього каменю робляться кулі для провісників майбутнього.

 

Власнику-Діві камінь принесе ясність думки, загострить інтуїцію, навчить розуміти недомовлене і навчить спілкуватися з людьми на зовсім іншому рівні. Амулет з кришталю очистить простір від негативних впливів, додасть позитивної енергії.

 

Сильним енергетиком для Діви є молочно-білий опал. Цей камінь може стати талісманом для обдарованих, духовно розвинених людей. Він допомагає тим, хто жертвує своїм благополуччям в ім'я служіння великий ідеї. Камінь охороняє таких людей від примх долі, допоможе сконцентрувати сили для виконання важливого завдання. Проте людям з нестійким характером опал не рекомендується, оскільки він може ще більше посилити їх занепокоєння.

 

Камені, яких Діві слід уникати, - лабрадор, перламутр, перли, онікс, обсидіан.

 

cлідуюча>>>