Дитячий.net
Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

З чим порівняти язик в устах людини? Це ключ до скарбниці. Коли двері замкнені, ніхто не може знати що там: дорогоцінні камені чи тільки непотрібний мотлох...

 

 

 

Камені і талісмани знаку Близнюки

Знак Близнюки характеризує легкість, мінливість. Люди, народжені під цим знаком, розумні, спритні і оптимістичні. Вони ненавидять рутину: у них завжди маса розпочатих справ, між якими знаходиться час для зустрічей з численними приятелями. При цьому Близнюки, як правило, ще ходять на якісь курси, освоюють щось нове.

 

Серед недоліків Близнюків - зайве занепокоєння і метушливість, мінливість настрою, деяка поверховість. Часом вони бувають підозрілі і схильні до заздрості. Занадто активне життя виснажує нервову систему Близнюка, тому навіть кількість сну Близнюку потрібно більше, ніж людині іншого знака.

 

Переважними для Близнюка є камені зелених, жовтих, золотистих відтінків - ті, які допоможуть підтримувати в ньому цілеспрямованість, спокій і самодисципліну. Занадто холодних і похмурих каменів йому слід уникати.

 

Ідеальний для близнюків камінь цитрин - лимонно-жовтий камінь з сильною енергетикою. Цитрин - це камінь, який завжди беззастережно на боці господаря і приносить удачу, чим би господар не займався: читав лекції в університеті або «робив гроші» в бізнесі. Він хороший для концентрації уваги, зосередженості.

 

Цитрин заряджає позитивним ставленням до життя, сприяє зміцненню фізичного стану свого власника і нормалізації його емоційного стану.

 

Прикраса або талісман з бурштину підійде Близнюкам, прагнучим гармонізувати своє особисте життя. Він позбавляє свого власника від неприємних спогадів, додає впевненості в собі, наповнює серце надією.

 

Бруштин - хороший талісман для людей, що вивчають минуле: археологів, істориків, антропологів. Він дозволяє правильно оцінити минуле, зробити вірні висновки, побудувати повну картину життя і навіть спрогнозувати майбутнє.

 

Оскільки Близнюк завжди знаходиться в безперервному спілкуванні, немаловажним для нього є те, що бурштин здатний створити навколо нього енергетичний «щит», захистивши від псування і пристріту. Маленьких Близнюків бурштин зможе захистити від недоброзичливців і вилікувати від гіперактивності.

 

Сердолік дуже підійде Близнюкам, який пов'язав своє життя з літературною діяльністю. Камінь розвиває пам'ять, сприяє розвитку красномовства, притягує натхнення. Подібно бруштину, сердолік привертає благополуччя і захищає від непорозумінь і неприємностей. Камінь дарує довге подружнє кохання, допомагає зберігати спокій і оптимізм, змушує економно витрачати свої сили.

 

Універсальним захисником може стати для Близнеця оранжево-коричневий тигрове око. Він захистить від пліток і інтриг, причому «розбереться» з ворогом так, що він більше не виникне на вашому горизонті.

 

Тигрове око втихомирить ревнощі і позбавить власника від інших емоційних потрясінь, додасть йому рішучості і розсудливості. Талісман з таким каменем позбавить від легковажної марнотратства, зробить з Близнеця більш практичного і економного господаря.

 

Серед каменів, які Близнюкам протипоказані, - опал, аквамарин, онікс.

 

cлідуюча>>>