Дитячий.net
Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

З чим порівняти язик в устах людини? Це ключ до скарбниці. Коли двері замкнені, ніхто не може знати що там: дорогоцінні камені чи тільки непотрібний мотлох...

 

 

 

Камені і талісмани для знаку Лев

Під знаком Лева народилися «діти Сонця», що вимагають до себе особливого ставлення і поваги. Як правило, вони наділені великою фізичною енергією, і вся їх життя наповнене пристрастю і динамікою. Люди-Леви сильні і добрі, великодушні і проникливі, товариські і надійні. Леви володіють незвичайним внутрішнім достоїнством, дуже самовпевнені і незвичайно горді.

 

Лев завжди має великі амбіції і, як правило, домагається високого соціального становища. Він обожнює бути в центрі уваги і любить, коли йому лестять. Лев частіше інших знаків Зодіаку домагається серйозних успіхів, але при цьому і провали в нього самі серйозні. З недоліків, які притаманні деяким Левам, можна назвати зарозумілість, марнославство, себелюбство, індивідуалізм.

 

Оскільки правлячої планетою цього знаку Зодіаку є Сонце, його камені - сонячні, світлі, яскраві, з оранжевим відтінком. Серед прикрас і талісманів Лева можуть бути присутніми і каміння більш темні, похмурі і прохолодні.

 

Коли які прикраси надягати, залежить від настрою і бажання власника. Однак одночасно носити прикраси з дуже світлими і дуже темними камінням не бажано. Отже, для Лева рекомендуються алмаз, сапфір, золотистий берил, вогненний опал, цитрин, янтар. Показані Леву й такі камені, як гірський кришталь, арабський онікс, сердолік.

 

Алмаз (діамант) - один з найдорожчих дорогоцінних каменів. Своєму власникові-Леву камінь додає хоробрості, при цьому оберігаючи його тіло від будь-яких небезпек і пошкоджень. Так, алмазний оберіг хороший в подорожах - він захистить від нападів дикого звіра і підступів ворога. Господар каменю повинен мати чесні наміри - безчесному людині камінь принесе одні неприємності. Власника-Лева, алмаз вбереже від самовпевненості, несподіваних нападів гніву й похоті.

 

Сапфір зміцнює здатність Льва впливати на інших людей, додає мудрості, загострює сприйняття, зміцнює дух. Камінь пропонує своєму власникові декілька варіантів найбільш успішного життєвого просування, «розкриває» будь-які двері. Сапфір є каменем, який притягує друзів і відганяє ворогів - явних і прихованих, рятує від обмов, зради і віроломства.

 

Як і алмаз, сапфір небезпечний своїми дефектами - мутними плямами, тріщинами. Подібно алмазу, сапфір не принесе користі закоренілому егоїсту і безчесній людині.

 

Золотистий берил (гелиодор) - красивий золотисто-жовтий прозорий камінь. Вважається, що камінь сприяє набуттю його власником душевної рівноваги, умиротворення, запобігає нервові зриви. Він вселяє в серце свого господаря спокій і радість, наповнює атмосферу навколо нього безтурботністю, веселощами і щастям.

 

Кажуть, що прикраса з таким каменем, що належить жінці, зробить її привабливішою і збільшить кількість її шанувальників. Для мандрівника геліодор стане хорошим амулетом, що охороняє його в дорозі.

 

Серед каменів, які не підходять Левам, - лабрадор, місячний камінь, чорний опал, аметист, змійовик.

 

cлідуюча>>>