Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

З чим порівняти язик в устах людини? Це ключ до скарбниці. Коли двері замкнені, ніхто не може знати що там: дорогоцінні камені чи тільки непотрібний мотлох...

 

 

 

Кальцит

 

Назва цього мінералу походить від грецького слова, в перекладі означає «вапно». Зустрічаються й інші назви цього каменю та його різновидів, такі як кам'яна троянда, кам'яна квітка, сталактит, паперовий шпат, небесний камінь, сталагміт, антраконіт і папіршпат.

 

Кальцит найчастіше має жовту, білу, зеленувату або рожеве забарвлення. Камінь може бути як прозорим (ісландський шпат), каламутним, так і зовсім непрозорим. Блиск мінералу зустрічається матовий і скляний.

 

Кристали, що утворюють структуру кальциту, можуть мати самий різноманітний вигляд: пластинчастий, скаленоедріческий, стовпчастий, призматичний або ромбоедричний.

 

У природі можна зустріти різні зростки і друзи кальциту. Щільні зернисті нашарування цього мінералу складають велику кількість гідротермальних жил і товщі мармурів. Кальцит є найбільш поширеним мінералом в біогенних карбонатних осадових породах, він також входить до структури твердих частин коралових рифів. Мінерал часто формує сталагміти, сталактити, гелектіти та інші аналогічні рунисті освіти в печерах.

 

Лікувальні властивості кальциту

 

Літотерапевти вважають, що лікувальні властивості кальциту здатні полегшувати протікання хвороб травних органів. Вплив мінералу на хворобливий орган залежить від його кольору. Наприклад, камінь оранжевого кольору здатний поліпшити травлення і допомогти при аномалії селезінки.

 

Кальцит червоного кольору усуває болі в кишковому тракті. Жовтий мінерал послаблює біль у нирках. Оправлені в срібло намисто з кальциту нададуть допомогу при різних простудних захворюваннях. Народні знахарі вважають, що кулони і обручки з цим каменем допомагають при захворюваннях серця.

 

Магічні властивості кальциту

 

Магічні властивості кальциту дозволяють людині розкрити екстрасенсорні здібності: стати ясновидцем. Для цього потрібно щодня медитувати з каменем від п'яти хвилин до дванадцяти годин. Вважається, що навіть звичайне носіння кальциту сприяє розширенню свідомості людини і дає йому потенціал передбачати наслідки своїх починань, знайомств, а також дозволяє осягнути справжнє ставлення до господареві каменю незнайомих людей.

 

Мінерал сильно прив'язується до свого володаря, і якщо останній втратить або подарує його, то він надовго блокує свої магічні властивості і відмовляється протегувати новому власнику. Передавати кальцит можна тільки в спадщину, при цьому спадкодавцеві слід підготувати мінерал до прийдешніх змін: він повинен представити йому майбутнього власника допомогою нескладного обряду.

 

Прикраса з кальцитом вкладається в руку спадкоємцю, і тричі вимовляються наступні слова: «З вдячністю за службу передаю тебе (ім'я). Служи йому вірно, як мені ».

 

Більшість астрологів стверджують, що камінь можна носити людям, народженим під будь-яким знаком, за винятком Скорпіона. Їм він відмовиться служити, тому що Скорпіони схильні за своєю природою до занять чорною магією, в той час як кальцит - світлий магічний камінь.

 

Вироби з кальциту рекомендується носити економістам, бізнесменам, юристам, фінансистам і лікарям. Він зробить людей цих професій далекоглядними і вбереже їх від серйозних професійних помилок.

 

cлідуюча>>>

Зображення: