Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

З чим порівняти язик в устах людини? Це ключ до скарбниці. Коли двері замкнені, ніхто не може знати що там: дорогоцінні камені чи тільки непотрібний мотлох...

 

 

 

Кахолонг

 

Найменування цього каменю має калмицьке походження. Воно сходить до поєднання слів «kahe» (що в перекладі означає «річка») та «halong» (тобто «камінь»). У літературі також зустрічаються такі найменування цього мінералу, як перловий агат і калмицький агат. У простолюдді його називають іноді «скам'яніле молоко священної корови».

 

Взагалі, кахолонг не є самостійним каменем, він є різновидом опала. Він має зеленуватий, блакитно-зеленуватий, болотно-зелений або зеленувато-бурий відтінок. Однак найчастіше зустрічаються молочно-білі екземпляри, в яких присутні вкраплення інших кольорів. Камінь непрозорий, він має скляний, перламутровий блиск.

 

Лідерами з видобутку Кахолонг є Казахстан, Середня Азія, Росія, Вірменія, Ісландія.

 

Лікувальні властивості Кахолонгу

 

Здавна лікувальні властивості Кахолонгу використовувалися при жіночих недугах. Вважалося, що цей мінерал здатний полегшити період вагітності. Якщо жінка носить будь-який виріб з цього камінця в кишені, то в перший триместр легше вона перенесе токсикоз вранці. В останні місяці вагітності його найкраще носити в кишені на животі, тоді легко пройдуть пологи, зменшитися ймовірність необхідності вдаватися до кесаревого розтину.

 

Особливими лікувальними властивостями володіє кахолонг молочного кольору. Тоді він буде добре впливати на нервову систему. Такий камінь заспокоїть після довгого робочого дня і розслабить. Він також надає очищаючу дію. Кахолонг очищає від шлаків, виводить шкідливі частинки з організму. Він допомагає при лікуванні шлунково-кишкових захворювань. У Середній Азії йому приписували здатність знижувати очний тиск.

 

Магічні властивості Кахолонг

 

Стародавні єгиптяни вважали, що кахолонг був створений на честь бога Апіса, який завідував природною силою Землі, дбав про врожай, родючість грунтів, і, отже, забезпечував людям достаток і здоров'я.

 

Астрологи вважають, що магічні властивості Кахолонгу найкраще проявляться в руках матерів і чоловіків, які за професійною положенню впливають на долі інших людей, особливо якщо це юристи, лікарі, педагоги чи політики. При цьому мінерал стежить за тим, щоб його володар не здійснював мерзенних і негідних вчинків, він наділяє його почуттям справедливості та відповідальності за долі людей, які в його руках.

 

Не варто носити кахолонг надмірно запальним вогненним знакам, оскільки він завжди посилює емоції свого господарем і його як позитивні, так і негативні якості. Астрологи рекомендують мати при собі цей мінерал людям, які народилися під знаком Терезів. Він здатний наділити їх удачею і зміцнити їх матеріальне становище. Якщо ж кахолонг буде використовувати жінка-Риба, то він може обдарувати її даром знахарства.

 

В якості талісмана цей мінерал астрологи рекомендують застосовувати вагітним і матерям, що годують груддю. Також він буде корисний учителям, лікарям, юристам, політикам і поліцейським.

 

cлідуюча>>>

Зображення: