Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

З чим порівняти язик в устах людини? Це ключ до скарбниці. Коли двері замкнені, ніхто не може знати що там: дорогоцінні камені чи тільки непотрібний мотлох...

 

 

 

Іоліт

 

Іоліт являє собою кольоровий різновид каменю кордиерита, який у XIX ст. був описаний відомим французьким геологом і мінералогом Кордьером. Якщо кордієрити в більшості випадків прозорі, то іоліти мають глибокі фіолетові або сині кольори світлих або темних відтінків.

 

Слово «іоліт» походить від злиття двох грецьких слів «ion» і «lithos», які в перекладі означають «фіалка» й «камінь» і вказують на властиву мінералу забарвлення. Зустрічаються й інші назви каменя і численних його різновидів: водяний сапфір, фіалковий камінь, помилковий сапфір, рисячий сапфір, кордієрит, синій нефрит та ін

 

Структура кристалів іоліта подібна зі структурою берілів, але не дивлячись на це, останні відрізняються більш високою густиною і твердістю. Мінерал володіє виразним скляним блиском. Зустрічаються іоліти, що володіють ефектом «котячого ока».

 

Ограновані іоліти мають різноманітну забарвлення залежно від кута падіння світла. Ювеліри, взявши до уваги цю особливість, гранують ці камені таким чином, щоб майданчик мінералу розміщувалася під прямим кутом до ребер призми. У цьому випадку самоцвіт відрізняється найбільш насиченою забарвленням.

 

Високоякісні іоліти і кордієрити добувають на території таких країн, як Індія, Бразилія, Бірма, Танзанія, Норвегія, Англія, Канада та Фінляндія. На території Росії родовища прозорих кордієрити вперше були виявлені на Середньому Уралі в середині XIX в. В даний час їх видобувають також в Карелії, на Кольському півострові і Алтаї.

 

Лікувальні властивості іоліта

 

Існує думка, що лікувальні властивості іоліта здатні вилікувати велику кількість захворювань нервової системи людини, навіть аж до різних за тяжкості психічних розладів. Більшість літотерапевтів рекомендують щодня по 10-15 хвилин милуватися каменем, милуючись при світлі електричних променів грою кольору на його гранях.

 

Така вправа має допомогти зняти зайву нервову напругу, позбавити від безпричинних страхів і нав'язливих ідей. Якщо у узголів'я ліжка на ніч покласти якийсь виріб з іолітом, то це допоможе страждаючому безсонням людині швидко заснути і посприяє явищу красивих і солодких снів.

 

Іоліт, оправлений у срібло, сприяє знезараженню питної води. Таким чином, помістивши камінь у склянку, наповнену водою, на ніч, можна отримати справжній цілющий напій, який подарує людині бадьорість духу та гарний настрій на протязі всього дня.

 

Магічні властивості іоліта

 

Мінерал є справжнім сімейним миротворцем. Магічні властивості іоліта здатні погасити виникаючий сімейний конфлікт, не даючи йому перевтілитися в нежартівливу сварку. Камінь здатний розпалити пристрасні почуття у подружжя і зберегти взаємну любов, захистивши її від подружньої невірності.

 

Іоліт добре відноситься до всіх знаків зодіаку, проте носити його особливо рекомендується Терезам, Близнюкам і Водоліям.

 

Мінерал можна використовувати в якості талісмана або амулета. У такому вигляді він гарантує своєму господареві комфортне сімейне життя, симпатію оточуючих, безконфліктні взаємини на роботі і розташування начальства. Крім того камінь здатний захистити свого власника від наклепників, заздрісників і недоброзичливців.

 

cлідуюча>>>

Зображення: