Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

З чим порівняти язик в устах людини? Це ключ до скарбниці. Коли двері замкнені, ніхто не може знати що там: дорогоцінні камені чи тільки непотрібний мотлох...

 

 

 

Ільменіт

 

Саме таке найменування мінерал отримав на честь Ільменських гір, які розташовані на Уралі, тому що саме там були знайдені перші екземпляри цього каменю. У літературі також зустрічається таке назви цього мінералу, як тітаністий залізняк.

 

Цікавою особливістю ільменіту є те, що він має непостійний хімічний склад. Деякі з цих каменів можуть служити магнітами. Це відноситься до тих екземплярам, ​​які мають у своєму складі не менше чверті всієї ваги окису заліза. З ільменіту і його похідних активно отримують найбільш міцний з металів - титан, якого порівняно багато в складі руд.

 

За своєю видової приналежності ільменіт відносять до титаніту заліза. Він має характерну насичену чорне забарвлення зі сталевим, сірим або бурим відтінком. Блиск камінь може мати як металевий, так і напівметалевий.

 

Основні місця видобутку цього мінералу розташовані в Росії, на території Південного Уралу. Після Росії з видобутку ільменіту простують Норвегія, Фінляндія, Швеція, ПАР і Канада. Багаті поклади були виявлені на поверхні Місяця. За допомогою спеціальних телескопів НАСА було встановлено, що у складі грунту цього небесного тіла в середньому шість-вісім відсотків складають титанові руди, серед яких і безліч ільменітів.

 

Лікувальні властивості ільменіту

 

Широко поширена думка, що лікувальні властивості ільменіту пов'язані з благотворним впливом на кров. Вважається, що ільменіт може поліпшити склад мікроелементів у крові. Ільменіт допомагає при нестачі заліза в крові. Щоб підсилити його дію, слід носити намисто або браслети.

 

Також за допомогою цього мінералу можна підняти кількість гемоглобіну. Тому його рекомендують застосовувати людям, робота яких пов'язана з важкими фізичними навантаженнями.

 

Магічні властивості ільменіту

 

Ільменіт вважається абсолютно чоловічим каменем. Він виховує в людині бойовий дух і залізний характер, оскільки в його складі багато заліза і титану. Камінь додає власникові мужність і витривалість. Він допомагає переносити великі фізичні навантаження, у тому числи і при фізичних вправах в спортивному залі.

 

Камінь не любить скигліїв і слабких духом людей. Тому він вважає своїм обов'язком загартувати характер свого недбайливого власника, насилаючи на нього різні випробування. Камінь зовсім не хоче підпорядкувати волю свого власника собі, він робить все це тільки йому на благо.

 

Астрологи вважають, що даний камінь гірше всього підходить таким знакам, як Овен, Лев, Стрілець, оскільки він може зробити їх хоробрість безрозсудною, а мужність перетворити в гнів і агресію. На решту знаків ільменіт діє тільки в позитивну сторону.

 

В якості талісмана камінь володіє захисною функцією. Магічні властивості ільменіту оберігають від насильства, допомагають впоратися з труднощами. Його найкраще носити людям, які займаються спортом, військовою справою або юриспруденцією.

 

cлідуюча>>>

Зображення: