Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

З чим порівняти язик в устах людини? Це ключ до скарбниці. Коли двері замкнені, ніхто не може знати що там: дорогоцінні камені чи тільки непотрібний мотлох...

 

 

 

Хроміт

 

Назву цей мінерал отримав через наявність у його хімічному складі елемента під назвою хром. Однак, до складу цього каменю входять також оксиди заліза. Примірники цього мінералу в залежності від конкретних обставин мають у своєму складі домішки магнію і алюмінію, іноді спостерігається наявність марганцю.

 

Камінь відносять до групи шпінелі. Камінь володіє темно бурим, що переходить навіть в чорне, забарвленням. Блиск хроміту варіюється від металевого до напівметалевих.

 

Родовища хроміту зустрічаються в таких країнах, як Індія, ЮАР, Філіппіни, Туреччина, Зімбабве, Фінляндія, Куба, Албанія, Казахстан. На території Росії родовища цього мінералу є на Уралі і в Якутії.

 

Лікувальні властивості хроміту

 

Цілителі та інші знавці народної медицини дуже рідко використовують у своїй практиці цей мінерал. Лікувальні властивості хроміту досліджені ще недостатньо повно, тому фахівці поки що будують тільки припущення з приводу його можливого використання.

 

Деякі літотерапевт вважають, що хроміт може полегшити стан хворого при захворюваннях, які пов'язані з переохолодженням. Камінь не володіє великою цілющою силою, тому він не може вплинути на результат хвороби. Він знижує саме чутливість хворого до симптомів цієї недуги.

 

Камінь допоможе знайти в собі сили продовжувати займатися звичною діяльністю під час лікування, дозволить людині встати з ліжка і не втрачати час дарма. Однак, завдяки саме такому властивості хроміту багато фахівців вважають, що цей мінерал більше нашкодить здоров'ю свого власника, ніж допоможе йому одужати.

 

Магічні властивості хроміту

 

На даний момент фахівці недостатньо вивчили і розкрили магічні властивості хроміту. Багато маги і медіуми припускають, що цей камінь має таку особливість, що він робить на свого власника подвійну дію.

 

Наприклад, людина за допомогою цього мінералу може досягти великих вершин у професійній діяльності, заснувати свою компанію і отримувати в рік мільйони і мільярди доларів. У той же час, він буде глибоко нещасний в особистому житті: побудова своєї кар'єри буде дано натомість на руйнування затишного сімейного життя, від щасливого бізнесмена піде дружина і забере дітей.

 

Це відбувається тому, що хроміт не володіє великою потужністю, тому він не наділяє людину додатковою енергією, а користується тільки його силами. Камінь перекидає його сили просто в одну точку, забуваючи про інші сфери життя. Тому фахівці не рекомендують взагалі використовувати хроміт в магічній практиці, оскільки він більше завдає шкоди, ніж користі.

 

Фахівці досі не можуть визначити, якому з знаків надає своє заступництво цей мінерал. Хроміт вважається талісманом дуже сильних магів, які займаються подібною практикою. Тільки вони можуть змусити цей мінерал працювати на себе, залучати додаткові сили Космосу, а не брати енергію з самого господаря. Однак, камінь буде чинити опір, він не любить працювати, і в цей момент може завдати серйозної шкоди господареві. Тому якщо ви не впевнені у своїх силах, до каменя краще навіть не підходити.

 

cлідуюча>>>

Зображення: