Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

З чим порівняти язик в устах людини? Це ключ до скарбниці. Коли двері замкнені, ніхто не може знати що там: дорогоцінні камені чи тільки непотрібний мотлох...

 

 

 

Хризоліт

 

Саме таке найменування камінь отримав від поєднання двох давньогрецьких слів, а саме «chrysos», що в перекладі означає золотий, і «lithos», тобто камінь. Назва цього каменю не змінилося з найглибших часів, однак цей же камінь часто зустрічається під іншою назвою - олівін. Ювеліри-професіонали зазвичай використовують слово перідот.

 

Хризоліт є прекрасним зеленим каменем, який завдяки тонкому і красивому відтінку заслужив у поетичне найменування «вечірній смарагд», оскільки при штучному освітленні сонячний відтінок зникає, через що камінь і виглядає чисто-зеленим. Хризоліт завжди високо цінувався любителями, ним прикрашали високохудожні ювелірні вироби протягом тисяч років.

 

Колір у хризоліту зазвичай зелений. Цю забарвлення урізноманітнюють різні відтінки: камінь може володіти трав'яним, золотистим, фісташковим, жовтим, пшеничним, оливковою або бурим відблисками. Забарвлення мінералу дуже рідко інтенсивна, колір блідий, не насичений. Камінь відливає скляним блиском.

 

Родовища хризоліту виявлені в М'янмі, США, Бразилії, в країнах колишнього СРСР, Заїрі, Австралії та Монголії.

 

Лікувальні властивості хризоліту

 

Лікувальні властивості хризоліту найчастіше використовують для лікування нервових захворювань, використовують його і при недугах серцево-судинної системи, для лікування від безсоння, різного роду невралгіях, наслідків стресових ситуацій.

 

Літотерапевт вважають, що хризоліт є відмінним засобом для лікування захворювань очей, в тому числі він допоможе при короткозорості, далекозорості, прискорить одужання після операцій по відновленню зору та інших оперативних втручань.

 

Деякі знавці за допомогою хризоліту можуть зняти гострий біль в області шлунка і в нирках. Хризоліт можна прикладати до тіла при захворюваннях хребта, розширенні судин, а також при застуді та грипі, при інших захворюваннях, викликаних переохолодженням.

 

Існує думка, що за допомогою цього мінералу можна вилікувати така недуга, як заїкання і картавость. Хризоліт володіє тими ж лікувальними властивостями, які притаманними всім мінералам зеленого кольору.

 

Магічні властивості хризоліту

 

Мінерал убезпечує свого господаря від нерозумних вчинків, необдуманих рішень і поганих снів, він зміцнює волю і сили, наділяє особливим даром передбачати майбутнє. З давніх часів мінерал використовують як оберіг, який захищає будинок від пожеж, а свого власника оберігає від опіків.

 

Магічні властивості хризоліту допомагають уникнути власнику каменю небезпек, якими пренасищена наше життя, в тому числі нещасних випадків на дорозі, переломів, нападу грабіжників і інших. У деяких регіонах вважається, що хризоліт є хранителем шлюбних уз і сімейного вогнища, камінь приносить мир і щастя в оселю.

 

У сучасній магії склалася традиція, що хризоліт підвищує привабливість представників сильної статі, а також допомагає при імпотенції і розладах ерекції.

 

Хризоліт протегує Рибам. Хризоліт вважається талісманом спортсменів і всіх молодих людей, які ведуть активний спосіб життя.

 

cлідуюча>>>

Зображення: