Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

З чим порівняти язик в устах людини? Це ключ до скарбниці. Коли двері замкнені, ніхто не може знати що там: дорогоцінні камені чи тільки непотрібний мотлох...

 

 

 

Хрізоколла

 

Саме таке найменування походить від поєднання двох грецьких слів: «ckrysos», що в буквальному перекладі означає «золотий», і «kolla», тобто клей. У літературі зустрічаються й інші назви каменя і його різновидів: азурит, елатскій камінь, малахітовий кремінь і Демидова. Хрізоколла по своїй хімічній структурі - це складний водний силікат хімічних елементів міді і алюмінію.

 

Голубувато-зелене забарвлення помітно додає хрізоколла візуальне схожість з бірюзою. У природі також зустрічається хрізоколла смарагдового, зеленого або небесно-блакитного забарвлення, іноді також трапляються екземпляри блакитно-зеленого кольору, коричнюватого, буруватго і навіть чорного забарвлення. Блиск цього мінералу може бути скляним або восковим. Помітною відмінністю хрізоколла від бірюзи є те, що він значно м'якше бірюзи.

 

В залежності від структури мінералу змінюється і блиск: у твердою і щільною хрізоколла блиск завжди скляний, а менш щільних і більш м'яких екземплярів блиск слабкий, іноді може бути матовим. На світло хрізоколла напівпрозора, іноді тільки просвічує.

 

Хрізоколла зустрічається в родовищах мідних руд. Найбільш багаті родовища: Обер-Рохліца, Верхнє Озеро (Америка), Купферберг (Баварія), Штаркенбах (Богемія), Банат, Ділленбург (Нассау), Купферберг (Сілезія), Шнєєберг (Саксонія), Корнвалліс, Перу, Чилі. На території Росії великі маси хрізоколла зустрічаються в богословських, в Тур'їнські рудник.

 

Лікувальні властивості хрізоколла

 

Мінерали цього роду зазвичай використовують при лікуванні багатьох жіночих хвороб. Знавці рекомендують звернутися до лікувальним властивостям хрізоколла при порушеннях і збоях термінів менструального циклу.

 

Літотерапевти вважають, що сприятливо впливають на ендокринну систему намиста і кулони з цього мінералу. У цьому ж виді слід носити хрізоколла при кашлі, трахеїтах, бронхітах та інших захворюваннях горла, в тому числі цей мінерал рекомендується мати при собі завзятим курцям.

 

Існує думка, що цей мінерал має антимікробні властивості і протизапальну дію на організм. Його застосовують при нервових розладах і нервовому виснаженні, при хронічній безсонні і загальному пригніченому стані.

 

Магічні властивості хрізоколла

 

Хрізоколла використовують як інструмент, який допомагає краще зрозуміти сигнали Космосу, сутність всесвіту і навколишнього світу, розібратися в своєму місці на цій планеті. З цього каменя роблять обереги, які відганяють темні сили, вони можуть позбавляти від ілюзій, оберігати від страхів.

 

У деяких регіонах вважається, що хрізоколла має величезний вплив на жінок, розвиваючи в них жіночі інстинкти і материнське начало, він робить представниць прекрасної статі привабливими для чоловіків, більш жіночними і чутливими.

 

Хрізоколла рекомендується носити Тельцям і Стрільцям. Магічні властивості хрізоколла допомагають цим знакам зодіаку розвинути інтуїцію та інтелектуальні здібності, знайти мудрість.

 

cлідуюча>>>

Зображення: