Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

З чим порівняти язик в устах людини? Це ключ до скарбниці. Коли двері замкнені, ніхто не може знати що там: дорогоцінні камені чи тільки непотрібний мотлох...

 

 

 

Хризоберил

 

Назва цього мінералу походить від істинно грецького слова «chrysos», яка в дослівному перекладі означає «золотий». У літературі також зустрічаються й інші назви каменя і його різновидів: цімофан, олександрит, Вайдурья. Цей камінь відноситься до коштовних.

 

Хризоберил - алюмінат берилію. Зустрічаються в природі безбарвні кристали. Забарвлення каменю буває червоною, бордовою, золотисто-жовтою, пшеничної, коричневою, фіолетовою. Хризоберил може відливати усіма відтінками зеленого - від самих блідих жовтуватих до насичених коричневих. Блиск хризоберилу скляний.

 

Зустрічаються екземпляри, які містять мікроскопічні канальці або так звані волокнисті включення. Хризоберил можна знайти в граніті і в слюдяних сланцях, зустрічається мінерал в друзі і порожнечах. Камінь широко відомий в родовищах, які розташовані на території Бразилії (Мінас-Жерайс), на Мадагаскарі, Цейлоні, в США. На території Росії цей мінерал був знайдений в родовищах Уралу (в тому числі і у відомих «Смарагдових копальнях»).

 

Лікувальні властивості хризоберилу

 

За часів Давньої Русі вважалося, що цей мінерал може вберегти власника від сильного алкогольного сп'яніння. Існує думка, що цей камінь лікує шкірні захворювання, здатний запобігти коросту і проказу. Східна медицина рекомендує купувати прикраси з хризоберилу людям, що страждають підвищеною збудливістю, запальністю, раптовими спалахами гніву.

 

Прикраси хризоберил сприяють очищенню і оновленню крові, сприятливо впливають на кровоносні судини, нормалізують артеріальний тиск.

 

Літотерапевти вважають, що лікувальні властивості хризоберилу будуть корисні при лікуванні серцевих захворювань. Приписують особливі лікувальні властивості фіолетовим камінню, нібито сприяють якнайшвидшому одужанню після травм мозку, в тому числі струсів та операцій.

 

Магічні властивості хризоберилу

 

Хризоберил в давньоіндійській практиці використовували як амулет, який допомагає людині розуміти мову птахів і тварин. У Європі вважалося, що кільця з хризоберилу залучають до чоловічої половини людства увагу жінок. Астрологи й маги рекомендують носити золоті каблучки з цим коштовним каменем, щоб знайти успіх у професійній кар'єрі, а також для залучення успіху в бізнес.

 

Хризоберил розвиває інтуїцію, будить проникливість і оберігає свого власника від прийняття неправильних і необдуманих рішень. Магічні властивості хризоберилу привносять в життя людини спокій і гармонію з навколишнім світом. Іноді з хризоберилу роблять обереги, що оберігають свого щасливого власника від великих життєвих неприємностей.

 

Мінерал особливо покровительствує людям, які народилися під знаком Рака. Ракам він дарує душевний спокій і рівновагу, накликає на них удачу в повсякденній діяльності.

 

Хризоберил є талісманом тих людей, які займаються комерційною і фінансовою діяльністю, наукою, громадською діяльністю.

 

cлідуюча>>>

Зображення: