Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

З чим порівняти язик в устах людини? Це ключ до скарбниці. Коли двері замкнені, ніхто не може знати що там: дорогоцінні камені чи тільки непотрібний мотлох...

 

 

 

Халькопірит

 

Назва халькопіриту має грецьке походження, і воно сходить до слова «халькос», яке в буквальному перекладі означає «мідь», і «пірітес», тобто так і буде - «пірит». В літературі зустрічається інша назва каменя - мідний колчедан.

 

Цей мінерал має колір зеленувато-жовтий або латунно-жовтий колір. Зустрічаються екземпляри, де спостерігається синя, іноді строката мінливість. Камінь дуже м'який, дряпається навіть ножем. Камінь відливає холодним металевим блиском. В якості домішок у цьому дивовижному камені часто присутні і благородні метали, зустрічаються навіть срібло і золото.

 

Родовища халькопіриту є практично у всіх країнах. На території Росії основні родовища халькопіріта знаходяться на Уралі, вони також зустрічаються і на Кольському півострові.

 

Лікувальні властивості халькопіриту

 

Цей мінерал вважається протизапальну та протимікробну засобом. Багато фахівців вважають, що жовті екземпляри стимулюють роботу шлункової секреції, покращують роботу шлунка, нормалізують метаболізм і збуджують апетит.

 

Деякі фахівці використовують халькопірит для лікування важких шкірних захворювань, яких як дерматит і екзема. Однак слід бути обережним, оскільки мінерал може викликати алергічні реакції.

 

Деякі літотерапевти вважають, що лікувальні властивості халькопіриту допомагають при стресових ситуаціях, нервовому виснаженні і розладі, безсонні і постійних нічних кошмарах. Тривале використання цього мінералу може привести до посиленого вироблення жовчі.

 

Магічні властивості халькопіриту

 

На жаль, магічні властивості халькопіриту не до кінця досліджені і недостатньо вивчені. Астрологи вважають, що цей мінерал залучає удачу в промисловості і торговельних справах. У Європі маги рекомендують медитувати жінкам за допомогою цього каменю, які бажають створити міцну сім'ю, народити багато діточок.

 

На думку деяких магів, цей мінерал також може служити відмінним оберегом для житла, який буде захищати будинок від стихійних лих і квартирних крадіжок. Для цього необхідно невеликі оброблені камені покласти по одній штуці на кожен підвіконня в будинку, з правого боку.

 

Астрологи досі не можуть точно визначити, якого знаку протегує халькопірит.

Халькопірит використовується в якості талісмана для того, щоб привернути удачу в комерційній діяльності. Цей камінь вважається вірним помічником і талісманом комі-вояжерів, бізнес-перевізників, комерсантів, глав великих корпорацій, продавців. Камінь допоможе налагодити відносини з діловими партнерами, укласти угоду на потрібних умовах.

 

Талісманом може служити браслет, який слід носити на лівій руці. З халькопіриту деякі маги виготовляють талісман, який до жінки привертає увагу чоловіків. Але не слід зловживати таким талісманом. Його рекомендується носити з собою на корпоративні зустрічі та вечірки не більше двох разів на місяць. Талісман не здатний служити для залучення конкретної людини.

 

cлідуюча>>>

Зображення: