Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

З чим порівняти язик в устах людини? Це ключ до скарбниці. Коли двері замкнені, ніхто не може знати що там: дорогоцінні камені чи тільки непотрібний мотлох...

 

 

 

Гросуляр

 

Слово «гросуляр» виходить від пізнього латинського слова «grossularia», що позначає «агрус». Інші назви каменя і його численних різновидів: коричний камінь, гесоніт (есеоніт), джацінт, гіацинт, розоліт, лекогранат, Колофон, пакистанський смарагд, сукциніт, Вілюй, південноафриканський жад, гранатовий жад.

 

Гросуляр являє собою кальцієвий гранат. Забарвлення каменя дуже різноманітна: оливково-зелена, яскраво-зелена, бліда, жовтувата, рожева, жовтогаряча, червонувато-коричнева або майже безбарвна. Густота забарвлення обумовлена ​​концентрацією іонів заліза. Наявність у складі самоцвіту хрому надає йому яскраво-зелений відтінок. Блиск каменю - скляний.

 

Як і більшість різновидів гранатів, гросуляр найчастіше мають невеликі розміри. Родовища цього мінералу зустрічаються на острові Шрі-Ланка, в Пакистані, Танзанії, Бразилії, Канаді, Мексиці і Росії (Сибір).

 

Лікувальні властивості гросуляр

 

Лікувальні властивості гросуляр досліджені не повністю. Знахарі рекомендують використовувати цей камінь у вигляді бус в разі недуг серцево-судинної системи. Мінерал, оправлений у срібло, зніме стрес, допоможе при нервовому виснаженні, позбавить від безсоння. Якщо затиснути в кулак кристал гросуляр - це заспокоїть зубний біль.

 

Магічні властивості гросуляр

 

Магічні властивості гросуляр надають на господаря каменю умиротворяє дію. Їх вплив схоже з проходженням водних процедур, після яких в людині поєднуються одночасно бадьорість і спокій. Самоцвіт спонукає у свого власника мрійливість, розкриває в ньому творчий початок і сприяє розвитку різних талантів. Він вселяє людині радісні і щасливі сни, знімає напругу нервової системи, звільняє від безсоння і раптових страхів.

 

Гросуляр можна носити і використовувати з будь-яким іншим мінералом, він ніколи не вступить в конфлікт. Це властивість каменя передається і його власнику. Останній стає розуміючим, миролюбною і м'якою людиною. Незважаючи на це, камінь занадто сильно береже душевну стабільність свого господаря, і тому дозволяє йому тільки співчувати чужі біди і перешкоджає його бажанням допомогти стороннім людям у важкій ситуації.

 

Рідні та близькі власника гросуляр стають такими і самому самоцвіту. Якщо трапиться так, що господар каменя не знає, як допомогти члену своєї родини або друга, мінерал допоможе вирішити проблеми і направить його дії в потрібному напрямку.

 

Астрологи дозволяють використовувати гросуляр всім без винятку знаків зодіаку. Він зможе впоратися з будь-якими вадами і розвинути чесноти, які притаманні кожному знаку.

 

Як талісман гросуляр залучає до свого господаря розташування інших людей, надає допомогу у вирішенні будь-яких конфліктів, підносить щастя і повну гармонію у відносинах між подружжям.

 

cлідуюча>>>

Зображення: