Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

З чим порівняти язик в устах людини? Це ключ до скарбниці. Коли двері замкнені, ніхто не може знати що там: дорогоцінні камені чи тільки непотрібний мотлох...

 

 

 

Гірський кришталь

 

Гірський кришталь - це один з різновидів кварцу (двоокис кремнію), яка є найбільш поширеним мікроелементом на Землі. Кристали кварцу найчастіше прозорі, але іноді їх можна зустріти з коричневим, зеленуватим, рожевим, димчастим або золотистим відтінками. Прозорі кристали гірського кришталю після полірування набувають характерного яскравий блиск.

 

Назва «кришталь» утворилося від слова «krystallos» (грец.), що в перекладі означає «лід». Слід зазначити, що дане назва мінерал отримав невипадково. Ще з давніх часів відомо, що кришталь володіє дивовижною властивістю полярності, тобто зберігає прохолоду в спеку і навпаки - не замерзає на морозі.

 

У даного мінералу є й інші назви, наприклад, богемський алмаз або арабський алмаз. До різновидів кварцу належать димчастий кришталь (який ще називається раухтопаз), рожевий кварц (його частіше називають аметист), жовтий кришталь (або цитрин), а також чорні прозорі кристали гірського кришталю, які носять назву моріон.

 

Найбільшим родовищем гірського кришталю є Південна Якутія. Саме у там були виявлені найчистіші і великі кристали. Також даний мінерал можна виявити на Уралі, в Криму та Карпатах, в Швейцарських і Французьких Альпах, на Мадагаскарі. Виявлені родовища в Китаї і Бразилії.

 

Гірський кришталь, як правило, зустрічається у вигляді відмінно розвинених кристалів, розмірами від кількох сантиметрів до кількох метрів. З кришталю найчастіше вирізуються різні судини - вази, чаші або кубки, а невеликі відшліфовані камені використовуються в ювелірному виробництві.

 

Лікувальні властивості гірського кришталю

 

Про лікувальні властивості гірського кришталю розповідалося ще в міфах Стародавньої Греції. У ті часи вважалося, що даний мінерал може виганяти хвороби із води, тобто дезінфікувати її. Цей факт вже доведений і пояснений сучасними вченими. Справа в тому, що проходячи через кристали мінералу, промені ультрафіолету вбивають бактерії.

 

Тибетські лікарі прикладають до ран кришталеві кулі, щоб через камінь на рану потрапляло сонячне світло, і таким чином прискорювалося загоєння ран.

 

Також поширений «масаж», який робиться за допомогою кристала кварцу. Переміщуючи кристал уздовж всього тіла людини, або обертаючи його за годинниковою стрілкою на невеликій відстані, можна домогтися ефекту заспокоєння і розслаблення.

 

Магічні властивості гірського кришталю

 

Магічні властивості гірського кришталю відомі з глибокої давнини. Так, маги можуть бачити в добре виточених кришталевих кулях картини минулого і майбутнього, а також можуть отримувати з його допомогою відповіді на найрізноманітніші питання. Вважається, що гірський кришталь наділяє свого власника даром ясновидіння і дозволяє отримувати сигнали з астрального світу.

 

Покладений під подушку кристал кришталю позбавляє людину від безсоння і нічних кошмарів. Якщо носити кристал у персні, облямованому в срібло, то мінерал буде оберігати від небезпеки переохолодження в сильні морози чи отримання теплового удару в сильну спеку.

 

В якості амулета або талісмана кристали кришталю залучають до своєму володареві радість життя, любов, симпатію інших людей, душевний комфорт, а також удачу і благополуччя.

 

cлідуюча>>>

Зображення: