Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

З чим порівняти язик в устах людини? Це ключ до скарбниці. Коли двері замкнені, ніхто не може знати що там: дорогоцінні камені чи тільки непотрібний мотлох...

 

 

 

Гідденіт

 

Саме таке найменування камінь отримав по імені В.Е. Гіддена, відомого геолога та мінералога із США. У літературі зустрічаються й інші назви цього каменю та його різновидів, як то літієвий смарагд або сподумен-смарагд.

 

За видової приналежності гідденіт відносять до сподуменам. Зазвичай камінь має зелену, сіру, коричневу, болотно-сіру або сірувато-коричневе забарвлення. Камінь відливає скляним блиском. Основні родовища були виявлені в таких країнах, як Росія, США і Мадагаскар.

 

Лікувальні властивості гідденіта

 

Народні цілителі вважають, що лікувальні властивості гідденіта здатні благотворно вплинути на стан серцево-судинної системи. Так, мінерал вилікує та убезпечить від появи таких хвороб, як стенокардія, тахікардія, аневризма аорти.

 

Також гідденіт посилить вплив в позитивну сторону медикаментозного лікування на організм людини, якщо він буде носити його оправлені в браслет або обручка. В цілому, прикраса має бути зроблено з золота, ні з яким іншим металом гідденіт не бажає співпрацювати.

 

Магічні властивості гідденіта

 

Не всякий господар підійде гідденіту. Камінь дуже не любить відсторонених від життя людей. Мрійників і просто лінивих людей він ігнорує, відмовляється їм допомагати або змушує цих людей передати його іншому господареві. Камінь буде спілкуватися тільки з людьми, які визначилися в житті, твердо бачать перед собою мету і дійсно хочуть трудитися, щоб виконати розпочате. Достойному господареві гідденіт оплатить втричі.

 

Магічні властивості гідденіта залучають до його власника удачу, особливо в кар'єрному зростанні та комерції, допомагає йому прийняти вірне рішення в складній ситуації. Але не слід намагатися розбагатіти нечесним шляхом, користуюся магічною силою цього мінералу.

 

На людей, які прагнуть нажитися нечесним шляхом, камінь насилає невдачі і труднощі в їхньому підприємстві. Якщо ж шахрай все ж добув гроші злочинним шляхом, то гідденіт зробить все від нього можливе, щоб вони точно також і пішли від нового господаря.

 

Камінь дуже практичний, проте він благодушно відноситься до тих, хто допомагає встати на життєвий шлях іншим людям, підтримує мистецтво, робить пожертви на благодійні цілі, займається вирішенням соціальних питань незаможного населення. Особливо виразно камінь благоволить знакам Вогню і Землі. Іншим же знакам його слід мати при собі тільки в тому випадку, якщо вони є діловими, практичними людьми.

 

В якості талісмана мінерал рекомендується носити торговцям, комерсантам, фінансистам, бізнесменам, главам великих промислових і торгових підприємств. Їм він допоможе швидше піднятися по фінансовій сходах, допоможе у валютній сфері, вбереже від необдуманих дій.

 

Однак творчі люди теж можуть використовувати цей мінерал, якщо вони дійсно бачать в цій діяльності своє покликання і прагнуть досягти поставленої мети будь-якими жертвами сил і часу. Камінь притягає до цих людей славу, популярність, загальне визнання, і, як наслідок, матеріальну стабільність.

 

cлідуюча>>>

Зображення: