Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

З чим порівняти язик в устах людини? Це ключ до скарбниці. Коли двері замкнені, ніхто не може знати що там: дорогоцінні камені чи тільки непотрібний мотлох...

 

 

 

Гіацинт

 

Саме слово гіацинт позначає не тільки квітка, але і мінерал. Слово має давньогрецьке походження, і сходить до назви квітки «hyakinthos». Квітка отримала своє ім'я на честь юнака з міфології, який був фаворитом бога Аполлона. Коли юнак був убитий, то бог вирішив з його тіла і крові виростити квітку Гіацинт, який би йому нагадував про чистоті й красі його улюбленця.

 

Гіацинт може мати безліч різних відтінків червоного і оранжевого. Зустрічаються мінерали помаранчевого, пурпурного, малинового, рожевого, рудого і медового відтінків. Усі примірники помаранчевих і рудих відтінків відрізняються тим, що в ньому є домішка ітрію. Камінь відливає алмазним блиском. На світло камінь майже прозорий. При цьому він досить твердий і міцний.

 

Багаті поклади гіацинтів були виявлені на Шрі-Ланці і Мадагаскарі, в Таїланді та Австралії. На території Російської Федерації цей мінерал видобувають в Омській області, родовище в якій розташоване неподалік від стародавнього міста Тара.

 

Лікувальні властивості гіацинта

 

Лікувальні властивості гіацинта проявляються в тому випадку, якщо з нього виготовити амулет. Мінерал здатний уберегти свого власника від різних заразних хвороб (спочатку на нього покладалася функція по захисту від чуми). Також вважається, що цей камінь вбереже свого господаря від отруєння отрутами і хімікатами.

 

На Сході цього каменю приписували інші властивості. Китайці вважали, що він може підвищити інтелектуальні здібності свого щасливого власника, зміцнити пам'ять, розвинути інтуїцію. Тому його вважали каменем мудреців.

 

Магічні властивості гіацинта

 

Магічні властивості гіацинта були відомі давно. Іоанн Богослов писав про те, що даний камінь є одним з тих дорогоцінних каменів, що вправлені в фундамент стін Небесного Єрусалима. Індійці називали цей мінерал рахураткой. Вони вважали, що гіацинт пов'язаний з драконом, що може викликати затемнення як Місяця, так і Сонця. У Середньовіччі існувала думка, що мінерал оберігає мандрівників, дослідників і купців в далекій дорозі.

 

Деякі маги вважають, що гіацинт здатний уберегти свого власника від негативного впливу інших людей і духів. Він здатний поліпшити настрій, підняти бажання здійснювати значущі вчинки. Раніше його рекомендували мати при собі купцям і мандрівникам, оскільки він оберігав їх від раптових подій, захищав він нападу в дорозі, від важких хвороб.

 

Крім того, камінь міг навіть утамувати спрагу і зміцнити шлунок, незвичних до іноземної кухні. Гіацинт також наділяв купця далекоглядністю і обережністю.

 

Необхідно відзначити, що гіацинт кривавих відтінків не слід носити молодим людям. Він притягує нещасну любов. Якщо людина одягнений в прикраси з каменем такого забарвлення, то він може навіть втратити кохану людину.

 

cлідуюча>>>

Зображення: