Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

З чим порівняти язик в устах людини? Це ключ до скарбниці. Коли двері замкнені, ніхто не може знати що там: дорогоцінні камені чи тільки непотрібний мотлох...

 

 

 

Гетит

 

Саме таке найменування камінь отримав на честь німецького філософа і поета Гете. Мало хто про це знає, однак Гете вивчав активно геологію, займався колекціонуванням мінералів. У літературі можна зустріти також інші найменування цього каменю та його різновидів, як чіленіт, алюмогетіт і мезабіт.

 

Камінь може мати забарвлення від темно-коричневого до чорного кольору. Він відливає шовковистим, алмазним блиском.

 

Багаті поклади гетиту виявлені в таких країнах, як США, Мексика та Англія. Величезні родовища цього каменю були знайдені на Марсі.

 

Лікувальні властивості гетиту

 

Цілителі вважають, що лікувальні властивості гетиту здатні благотворно впливати на кровообіг. Зокрема, даний камінь допоможе людині заповнити відсутні мікроелементи в крові, в тому числі і залізо. Він може підвищити бракуючий гемоглобін у крові, тому його рекомендується носити спортсменам, особливо бігунам і гірськолижникам.

 

За народними повір'ями, якщо гетит оправити в срібло і носити у вигляді браслета, то він здатний вилікувати водянку. Також мінерал здатний позбавити від болю в м'язах, в тому числі і при розтягненнях.

 

Магічні властивості гетиту

 

Гетит давно вважають каменем некромантів та інших людей, що практикують чорну магію. Вважається, що цього каменю протегує чорна богиня Геката. Тому цей камінь слід використовувати тільки в ніч перед молодиком.

 

Щоб підсилити магічні властивості гетиту, його слід поєднувати з каменем чорного кольору, наприклад, чорним агатом. У такій комбінації камінь здатний допомогти своєму господареві під час астральних подорожей, спілкування з мертвими, серед яких він може знайти вірного помічника. Камінь також притягує духів, які нададуть сприяння при проведенні ритуалів і церемоній.

 

Чаклуни вважають, що душа померлої людини має особливу тягу до цього мінералу, тому вона буде виконувати будь-яку вказівку господаря гетиту, тільки б він дозволив доторкнутися до каменя.

 

Однак не слід душам дозволяти цього робити, так як енергетика покійного змішається з магічною силою гетиту і тоді невдачливого мага чекають не тільки різні нещастя, але і навіть смерть. Тому досить тільки пообіцяти, проте ні в якому разі не виконувати обіцянку.

 

Однак гетит може співпрацювати не тільки з чорними магами. Камінь здатний захистити обивателя від зовнішнього енергетичного впливу, негативного впливу, як з боку людини, так і з боку злого духа. З гетитом слід попередньо домовитися, інакше він відмовить у допомозі.

 

Для цього його слід під час перед молодиком, коли місяця ще немає на небі, викласти камінчик на шовкову тканину фіолетового відтінку, потім навколо нього розставити три запалені свічки білого, червоного і зеленого кольору. Щоб камінь зрозумів ваші наміри, слід витягнути над ним руки і висловити своє прохання про допомогу.

 

Гетит краще відразу усвідомити про те, що майбутній власник магію не практикує і не збирається використовувати його в спеціальних ритуалах і церемоніях.

 

Протегує гетит знакам вогню. Можна носити його і іншим знакам, за винятком Скорпіонів.

 

cлідуюча>>>

Зображення: