Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

З чим порівняти язик в устах людини? Це ключ до скарбниці. Коли двері замкнені, ніхто не може знати що там: дорогоцінні камені чи тільки непотрібний мотлох...

 

 

 

Гесоніт

 

Назва каменю має давньогрецьке походження й сходить до слова «heason», що в перекладі означає «слабкий» або «м'який». У літературі також зустрічаються такі найменування цього каменю та його різновидів, як олінтоліт, ціннамоновий камінь або ціннаміт, коричний камінь, цейлонський або східний гіацинт, гіацінтоід, помилковий гіацинт, Колофона.

 

За своєю видової приналежності гесоніт відносять до гранат-фоссулярам. Камінь може мати різне забарвлення. Так, зустрічаються екземпляри фіолетового, рудого, оранжевого, пурпурно-червоного, вогненно-червоного і медового кольорів. Мінерал має характерний смолянистий скляний блиск.

 

Лікувальні властивості гессоніта

 

Знавці вважають, що основні лікувальні властивості гессоніта допомагають при лікуванні органів травлення. Якщо на безіменному пальці правої руки носити срібне кільце з цим мінералом, то в його господаря не буде проблем метаболізмом і засвоюванням їжі. Камінь допоможе позбавитися від нетравлення шлунка, закрепів, нападів нудоти, тяжкості в шлунку.

 

Якщо ж гесоніт носити як кулон, як в облямованому, так і неоправленому вигляді, то мінерал буде корисний для лікування хвороб горла та дихальних шляхів. Він докорить одужання при зараженні ангіною, бронхітом, трахеїтом і пневмонією.

 

Якщо ж у людини проблеми зі шкірою, то йому слід носити гессонітовие браслети. Камінь допоможе його власникові позбавити від юнацьких прищів, вугрів. Гесоніт нормалізує травлення, тому шкіра людини буде випромінювати здоров'я.

 

Магічні властивості гесоніта

 

Вважається, що гесоніт по-батьківськи любить піклуватися про людей. Він ставиться до свого «підопічного», як нянька. Мінерал здатний дати розраду в горі, захистити свого власника від різних неприємностей життя, порадити, як краще впоратися з невдачами, виправити їх наслідки і не повторити подібних помилок у майбутньому.

 

Магічні властивості гессоніта допомагають придушити негативні емоції людини. Так він піклується про здоров'я свого господаря. Він допоможе уникнути конфліктів надмірно запальним людям, налаштовує людину на миролюбний лад. Камінь дарує своєму власникові внутрішній спокій і рівновагу, умиротворення.

 

Астрологи рекомендують періодично розмовляти з каменем, розповідати йому про прожитий день, ділитися почуттями і переживаннями. Камінь не тільки вислухає, він ще й підкаже вихід із ситуації, дасть потрібну пораду. Гесоніт дуже образливий, так що якщо ви не будете з ним спілкуватися, він може відмовитися взагалі допомагати надалі.

 

Господарі гессонітів славляться чуйними, добрими і мудрими людьми. Камінь допоможе також у виборі надійний друзів, які будуть раді допомогти в скрутну хвилину, і відсіє непотрібні знайомства з брехунами і ошуканцями.

 

Гесоніт рекомендується носити при собі людям, що займають керівні посади. Він допоможе налагодити стосунки зі своїми підлеглими, завоювати авторитет серед працівників. Гесоніт - експерт у всіх відносинах. Він буде допомагати і в подружньому житті.

 

Мінерал збереже любов і взаємна повагу. Він навчить своїх господарів ніжно і з любов'ю ставитися один до одного, піклуватися і берегти свою другу половинку.

 

cлідуюча>>>

Зображення: