Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

З чим порівняти язик в устах людини? Це ключ до скарбниці. Коли двері замкнені, ніхто не може знати що там: дорогоцінні камені чи тільки непотрібний мотлох...

 

 

 

Гердеріт

 

До 1815 року даний мінерал знаходили тільки в дуже малих кількостях в Саксонії, на олов'яних рудниках Еренфріденсдорфа. Гердеріт був названий на честь Гердера, який був гірським службовцем.

 

У природі зустрічаються гердеріти найрізноманітніших кольорів. Відтінки можуть варіюватися від білого до блідо-жовтого або біло-зеленого. Зустрічаються і безбарвні екземпляри. На світло камінь прозорий, може бути і просвітчастим. Мінерал відливає холодним скляним або полустеклянним блиском. Слід акуратно поводитися з ним, оскільки він дуже крихкий.

 

Багаті родовища були виявлені в США (Стонхеме, округ Оксфорд, штат Мен), Росії (в основному на Уралі), Польщі (Ауберн, Андроскоггін, Букфілд і Грінвуд) і Німеччини (Саксонія).

 

Лікувальні властивості гердеріта

 

Лікувальні властивості гердеріта досі ще не до кінця досліджені, тому його рідко використовують в цілях лікування. На даний момент існує думка, що в залежності від кольору мінералу змінюються і його «здібності».

 

Так, зеленувато-білі екземпляри, за припущенням деяких знахарів, допоможуть метеозалежним людям при зміні погоди і магнітних бурях, знизять ломоту в ногах і руках, позбавлять від мігрені і головного болю.

 

Блідо-жовті кристали цього мінералу володіють розслаблюючу дію на організм людини, вони допоможуть зняти стресовий стан, загальну втому після тривалих навантажень, принесуть полегшення і спокій.

 

Магічні властивості гердеріта

 

Найбільш часто магічні властивості гердеріта використовують для створення талісманів, а не для проведення магічних ритуалів. Вважається, що такий талісман допоможе людині знайти свою справжню любов. Сімейним парам він принесе в домівку мир та добробут, допоможе облаштувати побут, заснований на довірі та взаємній згоді.

 

Також талісман з гердеріта рекомендується носити людям, що займаються одноманітною роботою. Причому для цього не обов'язково мати при собі цілісний кристал, достроково навіть невеликого уламка. Таким людям Гердеріт допоможе налаштуватися на робочий лад, заряд енергії на весь день.

 

Виготовляють з цього мінералу і амулети. Найчастіше їх створюють з каменів блідо-жовтого кольору. Такий амулет здатний забезпечити захист домашнього вогнища від різних неприємностей. Він захистить житло від різних стихійних лих, як то пожеж, повеней, блискавок. Також він убереже свого господаря від розграбування його власності.

 

Як талісман рекомендується вирізати з цього мінералу фігурку тварини та поставити його в зал на видне місце. Слід попередити, що не варто дозволяти доторкатися до нього стороннім людям, оскільки інакше Гердеріт може втратити свої магічні властивості.

 

На жаль, астрологи досі не можуть визначити, якому з знаків зодіаку протегує Гердеріт.

 

cлідуюча>>>

Зображення: