Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

З чим порівняти язик в устах людини? Це ключ до скарбниці. Коли двері замкнені, ніхто не може знати що там: дорогоцінні камені чи тільки непотрібний мотлох...

 

 

 

Геміморфіт

 

Назва «геміморфіт» має давньогрецьке походження. Воно утворилося від поєднання двох грецьких слів, які в перекладі означають «напів» і «форма».

 

За видової приналежності геміморфіт відносять до силікатів цинку. Цей камінь зазвичай має білу забарвлення, однак зустрічаються екземпляри, забарвлені в зелений, зеленувато-синій, бурий або коричневий колір. Зовсім рідко трапляються навіть полосчаті мінерали.

 

Кристали геміморфіта цікаві тим, що вони володіють двома подвійними осями симетрії.

 

Лікувальні властивості геміморфіта

 

На жаль, до цих пір лікувальні властивості геміморфіта недостатньо добре досліджені і вивчені. Деякі знахарі і народні цілителі вважають (через білого забарвлення мінералу), що камінь робить гармонізуючий вплив на організм людини.

 

Існують також припущення, що даний камінь здатний заспокоїти і привести в порядок центральну нервову систему, вивести шлаки з організму, вилікувати від стресу, меланхолії і депресії, нормалізувати сон.

 

На рахунок мінералів блакитного, блакитно-зеленого кольорів висуваються ідеї про те, що вони здатні знімати нервову напругу, розслабити організм після довгих фізичних і розумових навантажень, позбавити від нічних кошмарів і інших розладів сну, усунути безсоння.

 

Магічні властивості геміморфіта

 

По більшій частині магічні властивості геміморфіта використовуються при виготовленні талісманів і амулетів різного роду. Вважається, що амулет з цього мінералу здатний захистити свого власника від негативного впливу ззовні. Він захистить від пристріту, псування, впливу інших злих чар і прокльонів, впливу енергетичних вампірів, тиску надмірної енергії великих промислових міст і мегаполісів. Камінь здатний захистити свого господаря від прояву агресії та насильства з боку інших людей.

 

З геміморфіта виготовляють також відмінні домашні талісмани, які залучають у будинок їх власника багатство і достаток. Талісман також буде охороняти домашнє вогнище від негативного впливу заздрісників та інших людей, які бажають шкоди сім'ї.

 

Камінь буде благотворно впливати на підтримання миру і спокою в сім'ї, запобіжить даремні конфлікти, допоможе подружжю завжди знайти компроміс і швидше вийти з кризи відносин. Існує думка, що талісман з білого геміморфіта також убезпечить житлове приміщення від злодіїв, шахраїв і грабіжників.

 

Мінерал білого кольору іноді застосовують для концентрації уваги на внутрішньому світі при проведенні медитацій і інших церемоній, заснованих на поглибленні в себе. Геміморфіти зеленого кольору благотворно впливають на привабливість чоловіків в очах жінок. Вони здатні наділити чоловіка такими якостями, як мужність, відвага та рішучість.

 

На жаль, досі не було встановлено, якому з знаків зодіаку протегує даний мінерал.

 

cлідуюча>>>

Зображення: