Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

З чим порівняти язик в устах людини? Це ключ до скарбниці. Коли двері замкнені, ніхто не може знати що там: дорогоцінні камені чи тільки непотрібний мотлох...

 

 

 

Гематит (кровавик)

 

Назва «гематит» має давньогрецьке походження, воно утворено від грецького слова «haimatos», яке в перекладі буквально означає «кров». У літературі можна зустріти і такі найменування цього мінералу і його різновидів, як сангвіною, кровавик, залізна нирка і червоний залізняк. Іменують його також часто чорним перлами. За видової приналежності його відносять до окисами заліза.

 

Забарвлення цього каменю буде залежати від його структурного стану. Якщо це землистий різновид, то екземпляри будуть мати насичений червоний колір, якщо ж в кристалах, то екземпляри будуть переливатися залізно-чорними відтінками. На світло камінь прозорий, відсвічує напівметалевих або металевим блиском.

 

Поклади гематиту були виявлені в таких державах, як Росія, Україна, Швейцарія, Італія і США.

 

Лікувальні властивості гематиту

 

З давніх часів існує повір'я, згідно з яким кровавик добре впливає на кров. Лікувальні властивості гематиту виявляються в тому, що він здатний зупинити кровотечу при пораненні. Також камінь здатний поліпшити якості крові, доповнити її відсутніми мікроелементами, очистити від шкідливих домішок. Вважається також, що гематит корисний при захворюваннях кровоочіщающій органів, таких як нирки, печінка і селезінка.

 

Кровавик здатний також виліковувати пухлини і виразки, які утворюються в цих органах, загоює тканини при внутрішніх кровотечах. Другий напрямок «діяльності» кровавика в тому, що він допомагає при захворюваннях сечостатевих органів у чоловіків, може допомогти при нетриманні сечі і мимовільному сім'явиверганні.

 

Магічні властивості гематиту

 

До нас дійшли згадки про застосування магічних властивостей гематиту на практиці з найдавніших часів. Так, в старовинному трактаті про дорогоцінних каменях Азхалія вавилонського, який написав його для понтійського царя Мітрідата, були відзначені властивості кровавика при використанні його в якості амулета.

 

Використовували гематит і в Давньому Єгипті, де жерці богині Ісіди завжди носили на собі прикраси з цього мінералу під час відправлення містичних ритуалів, оскільки вважалося, що він оберігає від темних сил богиню, яка опускалася на землю під час церемоній.

 

На даний момент астрологи вважають, що гематит здатний уберегти свого господаря від будь-яких астральних нападів. Також камінь може допомогти людині встановити зв'язок з Космосом, розшифрувати знаки Всесвіту.

 

Камінь найкраще носити людям, народженим під знаками Рака або Скорпіона. Не варто навіть торкатися до гематиту Близнюкам, Рибам і Дівам, оскільки він їх не захистить, а тільки послабить і вимордує. Решті камінь можна використовувати, проте тільки якщо вони практикують магію, чаклунство або ворожбу.

 

cлідуюча>>>

Зображення: