Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

З чим порівняти язик в устах людини? Це ключ до скарбниці. Коли двері замкнені, ніхто не може знати що там: дорогоцінні камені чи тільки непотрібний мотлох...

 

 

 

Геліотроп

 

Назва каменю має давньогрецькі походження. Воно утворилося від поєднання грецьких слів «helios» (що в перекладі означає «сонце») і «trope» («поворот»). У літературі можна зустріти також такі найменування каменю і його різновидів, як кривава яшма або Стефанова камінь.

 

За видової приналежності геліотроп є різновидом халцедону. Камінь зазвичай має темно-зелене забарвлення з вогненно-червоними плямами і смужками, можуть також бути присутнім архаїчні білі вкраплення. На світло камінь непрозорий, відсвічує морозним скляним блиском.

 

Великі поклади цього мінералу були виявлені в таких країнах і регіонах, як Росія (Урал), Бразилія, Австралія, Середня Азія, Китай і Єгипет.

 

Лікувальні властивості геліотропа

 

За народними повір'ями, лікувальні властивості геліотропа здебільшого пов'язані з кров'ю. Камінь може зупиняти кровотечі і прискорювати загоєння відкритих ран. Мінерал також здатний поліпшити якість крові, збільшити кількість відсутніх мікроелементів, наприклад, привести в норму вміст у крові гемоглобіну.

 

Щоб посилити лікувальні властивості геліотропа, камінь краще носити у вигляді браслетів, причому обов'язково на обох руках.

 

Магічні властивості геліотропа

 

З давніх часів до нас дійшли джерела, в яких розповідається про активне використання магічних властивостей геліотропа в магії, чаклунстві і алхімії. У Середньовіччі вважалося, що цей мінерал здатний підсилити чаклунську міць заклинань і ритуалів. Алхіміки вважали, що геліотроп є провідником між макрокосмом (Всесвіту) і мікрокосмом (Людиною).

 

У «Божественій комедії», написаної безсмертним Данте Аліг'єрі, згадується властивість геліотропа захистити від негативної дії отрут, а також його здатність зробити людину невидимою.

 

Не слід забувати, що камінь буде служити не всякій людині. Він вибагливий і не стане терпіти слабких духом і ледачих людей. Він готовий співпрацювати лише з фанатиками своєї справи, з тими, хто чітко вибрав справу свого життя і віддасть все для того, щоб виконати задумане. Інакше геліотроп може навіть нашкодити невпевненої в собі людини, залучити на нього різні біди і катастрофи.

 

Старанним людям, трудоголікам геліотроп допоможе досягти підвищення на роботі, однак перешкоджає любовним удачам, оскільки надмірно концентрує увагу власника на професійній діяльності та кар'єрному зростанні.

 

Вважається, що камінь також наділить свого господаря здібностями до влади і впливу, причому не тільки над людиною, але і над природою, оскільки геліотроп пов'язаний з Місяцем, Венерою і Сатурном. Астрологи рекомендують носити цей камінчик Тельцям, Ракам і Левам. Не слід навіть торкатися його Овнам, Стрільцям і Скорпіоном. Для інших людей цей мінерал буде звичайної милою дрібничкою.

 

cлідуюча>>>

Зображення: