Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

З чим порівняти язик в устах людини? Це ключ до скарбниці. Коли двері замкнені, ніхто не може знати що там: дорогоцінні камені чи тільки непотрібний мотлох...

 

 

 

Геліоліт

 

Геліоліт по родовій приналежності відносять до польових шпат. Камінь має забарвлення червоного кольору з білими прожилками. Він відливає красивим жовто-золотистим відтінком, тому його і назвали на честь давньогрецького бога Сонця - Геліоса.

 

Велика кількість покладів геліоліта було знайдено на Мадагаскарі, в Норвегії і Росії в Ільменських горах.

 

Лікувальні властивості геліоліта

 

За народними повір'ями, лікувальні властивості геліоліта пов'язані, насамперед, з його здатністю благотворно впливати на нервову систему і психіку людини. Вважається, що цей мінерал несе в собі здоров'я і веселощі. Тому він не любить сумних і похмурих людей і намагається виправити їх настрій.

 

Мінерал допоможе людині позбутися багатьох нервових розладів, у тому числі від депресії, меланхолії, осінньої хандри. Камінь також володіє тонізуючою дією. Він примножить життєву енергію свого господаря, підніме настрій, покращить самопочуття, пробудить тягу до активної діяльності.

 

Камінь рекомендується носити з собою літнім людям, оскільки у них на деякий час геліоліт здатний розпалити вогонь молодості і життєвої активності, пробудити бажання жити далі і навіть в старості не просиджувати цілими днями вдома.

 

Магічні властивості геліоліта

 

У практиці не сформувалися ще традиції застосування цього мінералу в магічних ритуалах і церемоніях. Тим не менш, магічні властивості геліоліта проявляються, якщо його використовувати в якості талісмана.

 

Вважається, що в якості талісмана камінь здатний пробудити в людині любов і потяг до містики, чаклунства і ворожіння. Однак слід бути обережним. Камінь не любить нерішучих, слабковільних людей, а також тих, хто не може визначитися зі свій життєвою позицією. Якщо до таких якостей людини приєднається і тяга до надприродного, то це може обернутися серйозними наслідками. Вони будуть легко підпадати під вплив нетрадиційних релігійних організацій, сект, шахраїв і шарлатанів.

 

Також талісман з геліолітом здатний пробудити в людині тягу до активного відпочинку. Він буде усувати всі перешкоди до такого проведення часу. Тому камінь моторошно не любить і бореться з усіма шкідливими звичками свого господаря. Особливо камінь любить подорожі і мандрівників. Він захищає таких людей під час дороги, допомагає їм повернутися цілими і неушкодженими додому.

 

Астрологи рекомендують носити камінь знакам вогню. Геліоліт буде підживлювати енергію їх стихії. Не слід носити мінерал людям, народженим під знаком води, оскільки камінь почне боротьбу проти протилежної стихії, і витратить і свою і вашу енергію на марне і безглузде суперництво. Решті знаків даний камінь не принесе ні користі, ні шкоди. Він буде просто милою красивою дрібничкою.

 

cлідуюча>>>

Зображення: