Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

З чим порівняти язик в устах людини? Це ключ до скарбниці. Коли двері замкнені, ніхто не може знати що там: дорогоцінні камені чи тільки непотрібний мотлох...

 

 

 

Геліодор

 

Слово «геліодор» має давньогрецьке походження, і складається з поєднання двох коренів: «геліос» (ім'я грецького бога Сонця і сонячного тепла) і «Дорон» (що означає в перекладі «дар»). Незважаючи на таке найменування, камінь був саме так названий тільки в 1910 році. До цього часу камінь зазвичай називали «золотим берилом» або «гольдберіллом». На заході досі широко поширене найменування «золотистий берил».

 

Прив'язка імені Геліодора до слів на кшталт «Сонце» і «золото» не випадково, оскільки камінь зазвичай має подібний колір. Забарвлення каменя може бути різноманітна по відтінках і інтенсивності: від медового та рудого до солом'яного і світло-жовтого. Камінь також може відливати зеленим відтінком. Саме така сонячна забарвлення обумовлена ​​наявністю домішок іонів заліза в камені.

 

Найбільший екземпляр цього каменю був знайдений на Уралі. Його довжина становить двадцять сантиметрів. Зберігається цей камінь кольору молодого листя в Санкт-Петербурзі, в Мінералогічному музеї Гірничого інституту.

 

Лікувальні властивості Геліодора

 

Особливих і спеціальних лікувальних властивостей у Геліодора виявлено не було. За родової приналежності даний камінь відносять до берилій, тому він володіє тими ж лікувальними властивостями, що і всі берілли.

 

Гелиодор є жіночим каменем, оскільки він здатний допомогти при лікуванні багатьох жіночих захворювань. Чистий і прозорий камінь має здатність витягати хвороби з матки і яєчників (аж до ракових пухлин).

 

Камінь допоможе і при регулярних головних болях і мігрені. Для останнього найкраще носити камінь у вигляді персня. Якщо жінка страждає хворобами сечового міхура, то їй рекомендується носити браслет з Гелиодор на правій руці.

 

Магічні властивості Геліодора

 

У Стародавній Греції вважали, що виблискує вогненна колісниця, керована променистим богом сонця Геліосом, і є небесне світило, яке обігріває землю. Щоранку бог запрягає колісницю і їде по небу, а вночі повертається додому, де по ньому вже скучили його сестри - Селена (богиня ночі) і Еос (богиня зорі). Вважалося, що Геліос наділив камінь частиною своєї сили.

 

Камінь активно використовую в якості талісмана. Вважається, що він здатний допомогти людині стати мудрішими і розумнішими, проникнути в себе і визначитися зі своїм місцем у цьому житті. Мінерал допоможе людині знайти завжди привід для радості, навіть зберігаючи при цьому душевну рівновагу.

 

Геліодор є каменем щастя, однак не бурхливого і нестримного, а тихого і сімейного. Мінерал створить атмосферу відпочинку в домі.

 

Як і всі берілли, геліодор більше тягне допомагати жінкам. Вважається, що якщо носити сережки з цим мінералом всередині, молода дівчина збільшить число своїх шанувальників, а заміжня - зміцнить любов свого чоловіка і відвадить його від інших жінок.

 

При використанні магічних властивостей Геліодора слід бути обережним і не намагатися без наявності належного досвіду зарядити камінь, оскільки він заряджається сам і існує ризик зруйнувати його магічну ауру.

 

cлідуюча>>>

Зображення: